Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20F Hogy kell sikeresen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20F Hogy kell sikeresen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori lesz:


Nem volt még sosem barátnőm, de többször is volt, hogy nagyon tetszett valaki, de mindig visszaútasítottak. Most van egy lány akivel baráti szinten vagyunk, már 1 éve ismerem az egyetemen. Már mikor megismertem megtetszett, azóta csak egyre jobban, de a viselkedéséből egyértelmű, hogy nem jövök be neki, 1x el is hivtam még régen találkozni, de olcsó kifogás miatt nem jött. Ő nem keres engem, max suliba néha néha, anno el akartam mondani, hogy mit érzek neki, de végül elbeszéltünk egymás mellett. Barátnőjéből szedtem ki információt, hogy elvileg alakult neki valami, ez már 8 hónapja volt. Sok hülyeséget csináltam, mivel nem tudtam megállni, hogy a közelébe kerüljek, és mindezek után még mindig tudunk kettesbe beszélgetni, és nincs benne semmi kínos. Mellette most van egy másik lány vele 1x beszéltem, de nem tudom, hogy kezdjek ismerkedni vele, rááadásul egy sráccal szokott dumálni egy ideje, persze lehetnek barátok is, hiszen a srác nem barátkozik könnyen. Illetve van egy lány akire mindig barátként tekintettem, vele 1,5 éve ismerjük egymást, mindig olyan vagány volt, viszont azt vettem észre, hogy lényegébe a gólyatábor óta, ahol azon kívül, hogy együtt buliztunk ugye és beszéltünk kicsit azon kívül nem töltöttünk sok időt együtt, mégis nagyon mélynek érzem a kapcsolatot, mert multkor is egy érdekes,de egyszerű születésnapi köszöntésre úgy reagált mintha vettem volna neki egy autót vagy nem tudom, egy messenger üzenetről volt szó és teljesen elvolt ragadtatva. Én viszont tudni illik fiú lány barátságot nehezen tudok kezelni, illetve észre se venném, ha tetszenék egy lánynak, max elhívna valahova nyomatékosan. Szóval, ha egy lány mégsem úgy utasít el, hogy nem beszél velem többet, akkor össze vagyok zavarodva. Sajnos nem tudom, hogy mi az amit ne gondoljak túl és mi az amit viszont alulgondolok. Az utolsó lány 1x rám írt még, hogy pl megyek e a gólyabálba, irtam hogy igen (az afterre bulizni), ő is akart jönni végül mégse jött, olyanokat írt, hogy biztos elfogyott a jegy és inkább maradt otthon. Ott akkor nem igazán gondoltam bele sokat, de most utólag b*sszus mégiscsak egy BÁL , lehet hogy arra célzott, hogy hívjam el? Vagy én gondolok bele megint sokat? ( mellesleg jól táncolok, és ezt ő is tudja) Sokat nem beszélek vele, nem is találkozunk csak ritkán, de akkor mindig az jön le, hogy szeret velem dumálni. Semmiképp nem akarom elrontani a barátságot, de ha véletlen tetszenék egy lánynak azt nem szeretném elszalasztani, nagyon magas elvárásaim nincsenek, de természetesen valamennyi van.



2022. dec. 10. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát az se százas, aki ezt végigolvassa neked xD
2022. dec. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval xd

...viszont abbol a pár elolvasott mondatból is tudok neked segítő választ adni.


Engedd el teesóó!

2022. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legózsdibb tanács "engedd el" , engedd el őt , őt , őt. Én mindig csak elengedek, csoda, akkor , ha van interakcióm emberekkel nem? Elég lenne csak néznem akkor, ha már úgyis el kell engedni mindenki. Legyek egy szellem az ajtóba ? Egy kalaúz , aki csak int és nézi ahogy elmegy a vonat?
2022. dec. 16. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!