Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy magyarázzam el ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el ennek a csajnak, mert nem érti, és konkrétan nem tudja felfogni, hogy nem tudok írni neki?

Figyelt kérdés
Szóval, egyszer letiltott, még régen, aztán újból beszélgettünk... Akkor másik telóm lett, az most elromlott, és a régit kell használnom... És mondta, hogy eltűntem, biztos letiltottam, stb... Én meg próbálom elmagyarázni neki, hogy amikor régen letiltott, és azt az opciót választotta, hogy letiltson engem és a többi accountot amit kreáltam... Akkor az voltaképp az új, vagy az azon a telón nem használt accountokra is vonatkozik... Tehát most, hogy a régi telómat használom, az a reg, amivel beszéltem vele az új telómról, automatikusan le lett tiltva nála? Nem vágja, nem érti, kész vagyok. Hogy magyarázzam el neki?
2023. jan. 31. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lány véletlenül nem 14 éves?
2023. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig érthető. Ezek után azon gondolkodj, hogy szükséged van-e ilyen egysejtű lányra, aki ennyit képtelen felfogni és problémát csinál belőle :D Már először is okkal szakítottátok meg a kapcsolatot, ennek is az lesz a vége.
2023. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne törd magad utána és ne akarj már neki semmit megmagyarázni.
2023. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a hozzáállása, engedd el. Egy életre.
2023. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:DD Most azt mondja, vegyek új telefont, és csináljak új reget... Na jól van. Ezt hagyom.
2023. jan. 31. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a nők buták, a pasik meg okosak. Ehhez képest:


Mi nők sikítófrászt kapunk a buta pasiktól, a nagyokos pasik ellenben küzdenek, mint malac a jégen egy ilyen egysejtű figyelméért.

Bakker, ezt még megdugni sem érdemes, mert ahhoz is hülye, hogy védekezzen. valszeg nem is értené, mitől esett teherbe.


Ki is az okos?

2023. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ezt már az előző 5 kérdésednél is leírtuk, de azóta sem hagytad ott...
2023. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!