Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek azért hogy mások...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek azért hogy mások meg kedveljenek amikor full introvertált vagyok és nem is vonzó?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Fejleszted magad.
2023. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jófejnek kell lenned és legyen jó témáid
2023. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Olvasd el az ebben a kategóriában kiírt nagyon sok másik ilyen kérdést, hátha segít.
2023. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Miért érzed, hogy nem vagy vonzó?
2023. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát azért nagyon nem mindegy hány éves vagy, milyen nemű... Egy lányon pl. nem sokat segít ha kigyúrja magát. :D
2023. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is introvertált vagyok. Nincs sok barátom, konkrétan 2. Velük is csak évente néhány alkalommal találkozom. Inkább online tartjuk a kapcsolatot. Munkámban is csak 2 emberrel vagyok kapcsolatban. Nincs is igazán ennél több igényem de van 2 hobbim, melyek során kifejezetten jófej emberek között lehetek, és ennek örülök. Az egyik a kungfu, a másik a sport lövészet. Mindkét helyen meglepően normális, értelmes emberek vannak, és néha tök jókat lehet beszélgetni velük még nekem is, pedig ez nekem nem megy könnyen általában. Szóval én ajánlom neked is, hogy keress valami olyan hobbit, ahol emberek között lehetsz. Nem kell, hogy mindenki szeressen.
2023. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#7, te meg a vesszők használatával nem vagy teljesen tisztában, szóval nyugi.


Egyébként az önbizalom nagyon sokat számít, ezen dolgozz, illetve legyél kedves, segítőkész, és legyen stílusod (akármilyen értelemben véve)

Ha ezek megvannak, és egyébként is jó a személyiséged, biztos szimpatikus leszel másoknak

2023. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerezz pénzt.
2023. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok, az a helyzet, hogy sok mindent nem nagyon tudsz tenni. Hiába mondja meg valaki a tökéletes receptet akár, hogy így kell meg úgy kell több kapcsolatot kialakítani az életedben, nem fog menni, mert egyszerűen a kisugárzásod nem olyan. Nekem idő kellett. Az iskolában teljesen magamba voltam zárkózva, aztán szépen fokozatosan kinyíltam az évek során. De sok barátom továbbra sincs, csupán vannak, akikkel kölcsönösen elvagyunk a melóban, vagy a neten. És ez nekem már jó.
2023. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
77%
Hallottad már a kifejezést, hogy valaki szeretetreméltó? Na, azokra a tulajdonságokra kell gyúrnod, amik az illetőt azzá teszik. De zárkózott személyként ez nemigen fog enni.
2023. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!