Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni velem egykorú lányokkal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és eddig nem volt párkapcsolatom. Az iskolában nem fogok ismerkedni, meg amúgy sem jár oda annyi lány. Szerintetek, ha nyáron elmegyek diákmunkára ott sikerülhet?

2023. febr. 1. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok
2023. febr. 1. 21:22
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Templomi közösségben. Szürke kis egerek vannak ott, meg kicsit meg kell győzködni őket az első szex előtt, de megéri. Baromi naívak és általában keresztény bántalmazó családból jönnek, hihetetlen könnyű megfektetni őket pár szép szóval. Főleg ha beállsz a helyi ifjúsági kórusba és tudsz gitározni.

Nincs is igazán konkurencia, a legtöbb fiúka ebben a közegben gyógyegér fejű és/vagy látens hombár.

2023. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ismerkedhetnél az iskolában?

Diákmunkán is lehet, de járj el mondjuk a hobbiddal kapcsolatos programokra, vagy bulikba, kezdj el sportolni vagy edzeni, ott is vannak lányok. A lényeg, hogy menj olyan közösségbe, ahol tudsz lányokkal találkozni.

2023. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sportolni szoktam, gyurni de ott inkább férfiak és nők vannak
2023. febr. 2. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Diákmunka beválhat

Ha nem vagy akkora pszichopata, mint a 2.válaszoló akkor írhatsz privátban

2023. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"Ha nem vagy akkora pszichopata, mint a 2.válaszoló"


Köszike, bóknak vettem :)

2023. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2023. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 de ha ennyit mozdulsz ki, kezdj el más helyekre jarni. Egyesületbe sportopni, ahol a te korosztályod van, edzőterembe menni, ahova a sulis tarsaid járnak. Valami hobbid csak van

Járjal azzal kapcsolatos programokra. Menjél buliba a barátaiddal, stb. Ne legyél már ilyen életképtelen, hogy neked 0 ötleted van, de ha valaki ír valami arra csak a kifogás jön.

2023. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A sulis társaim nagy része kollégista, más sportot meg nem szeretnék űzni
2023. febr. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!