Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a lányt keresem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lányt keresem, keresem, keresem, de nem válaszol, néha letilt, akkor ugye nem várja el a lány joggal, hogy megint keressem?

Figyelt kérdés
Merthogy ilyen dumát adott be, hogy csak még egyszer írnom kellett volna, és akkor az övé lettem volna.... Ezt úgy, hogy nem reagált egy héten át, letiltott, meg hasonlók.
2023. márc. 31. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyjad mert nem érdemli meg a törődést. Miaz h nem válaszol és letilt de jajj azért mégegyszer írhattál volna neki?!!? MIAF..
2023. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Mi a fityma ez? Ez inkább szerintem ilyen lelkiismeret-furdalást okozó marhaság.
2023. márc. 31. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod az egészet? Már hetek óta ezen rugózol, hagyd abba
2023. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert ma beszéltem a barátnőjével, akinek ezt mondta.
2023. márc. 31. 17:03
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Akkor keresd tovább.
2023. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már a tiltás után otthagytam volna.
2023. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!