Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fura a srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura a srác? Mikor "küzdeni" kell értem, olyan, mint senki más, meg mer olyan dolgokat tenni, amit más nem igazán, de amikor kettesben vagyunk, nagyon zavarban van?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyen kettőssége? Tehát, például, mikor látja, hogy valami másik fiúval vagyok, vagy épp azt mondom neki, hogy nem érdekel már, akkor verseket ír, kommentel, nagyon durván kifejezi az érzéseit, tényleg ilyen elsöprően, de amikor aztán kettesben maradunk, és minden "nyugodt", akkor nagyon visszavesz, sőt, egyenesen zavarban van, és furán viselkedik? Ez miért van? Játszik velem?
2023. ápr. 3. 11:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
Küzdjön érted a Batu kán!
2023. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez ugyanúgy előfordulhat lányokkal is, nem csak fiúkkal. Ha valakit megszerzett, akkor már nem olyan érdekes, ha pedig nem biztos a dolgában, akkor mégis nagyon kelleni kezd neki a másik és így tovább.
2023. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam gondolkodni a dolgon. Szerintetek lehet ez amiatt, hogy mikor más fiúk vannak a "láthatáron", akkor "velük" vagy "ellenük" kell küzdeni, de amikor éles a helyzet, akkor ezt máshogy kezeli, mert mondjuk szeret? Nem tudom, lehet hülyeség amit mondok, javítsatok ki.
2023. ápr. 3. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy lehetséges magyarázat annak tükrében, hogy amikor kettesben vagytok, akkor félénk és zavarban van.
2023. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Valszeg csak online ilyen bátor, élőben meg nem mer semmit.
2023. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem, ismerem, van, hogy kőkeményen beszól srácoknak.
2023. ápr. 3. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen, az a beszólogatás arra van, hogy kompenzálja az önbizalmát, ami kb. a béka izéje alatt van... Ha lenne önbizalma, akkor veled szemben is lenne.
2023. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom bejössz neki, és full zavarban van
2023. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Zavarban van
2023. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Zavarban van, nincs sok önbizalma.
2023. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!