Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha volt egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha volt egy lány, akire nagyon jól rá tudtam hangolódni, ő is rám, szinte szavak nélkül megértettük egymást, de most minden szétesett?

Figyelt kérdés
Azóta van ez, hogy egy srác elkezdett belerondítani a dolgokba, bebeszélt neki elég sok mindent. Azóta én megbocsátottam, de valahogy furán viselkedik az egész lány már. Mit tudok tenni? Én tényleg mindennel próbálkozom, de néha nem is beszél velem, néha eltűnik, személyesen már rég találkoztunk, mit tegyek?
2023. máj. 1. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el!
2023. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Már meg vagy csalva, azért ilyen a fura a lány. És most talán szégyent érez, hogy más fasza járt benne. És most nehéz így beszélni veled. Meg te is nyomod.
2023. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném.
2023. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A másik fiuba szerelmes
2023. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
2. A fogalmazás durva , de lényegében így működnek a fiatal kis nők.
2023. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!