Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a fiúknak kell felszedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a fiúknak kell felszedni a lányokat? miért nem fordítva? ez nem fair

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert így alakult ki. Fair vagy nem fair, ez van szóval ha nem akarsz egyedül maradni muszáj leszel neked megcsinálni.
2023. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
de én nem tudok csajozni, meg félek az elutasítástól
2023. máj. 1. 16:35
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Tudsz, csak beszari vagy. Márpedig ha beszari vagy akkor egyedül maradsz nagy valószínűséggel.
2023. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
még életemben nem beszéltem "úgy" lányokkal, fogalmam sincs mit kellene mondani ha odamennék egy lányhoz, nagyon kínos lenne
2023. máj. 1. 16:43
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Valóban, az első pár az lesz de idővel belejössz. Amúgy elég úgy odamenni, mintha barátkotni akarnál, menjen a smalltalk aztán ha jól kijöttök elérhetőség, találkozó, stb.
2023. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"gy elég úgy odamenni, mintha barátkotni akarnál,"


na ezt a hibát soha nem fogom elkövetni, ilyenkor azonnal bekerülök a friendzoneba amiből lehetetlen kikerülni

2023. máj. 1. 16:49
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
6. Jó, de nem is állhatsz úgy oda egy lányhoz legelőször, hogy "Szia, leszel a csajom?". Valóban először csak barátkozni kell, laza beszélgetés, nem kell rágörcsölni, és közben kiderül, hogy illetek-e egymáshoz vagy sem. Én pl. megőrülök az olyan pasiktól, akik írják random messengeren, hogy "szép vagy, tetszel, szeretnélek megismerni", holott fingja nincs arról, hogy én ki vagyok, és ki tudja, hány lánynak írja ezt még le naponta.
2023. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Azért a friendzone nem egy laza beszélgetés alatt alakul ki. Sok hosszas beszélgetés kell hozzá, de ha csak odamész, csevegtek kicsit, aztán meg elhívod kettesben találkozni nem lesz friendzone.
2023. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
Lányok jeleznek, hogy szabad a pálya. az nem egyértelmű jel?
2023. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki megcsinálja fordítva is. Egyébként ez egyáltalán nem igazságtalan, hiszen egy kapcsolat 2 emberen múlik, a csajnak is kell bele tennie.
2023. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!