Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell "összejönni" egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "összejönni" egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem, nem alkalmi szexre gondolok, ezért is ebbe a kategóriába írtam.


Nem vagyok egy nagy társasági ember, átlagosnak mondanám magamat. Az ismerőseim (akiknek adok a véleményére) sokkal jobb véleményen vannak rólam, mint én saját magamról.


Megtetszett egy lány. A szomszéd nyaraló az övéké, úgy mondanám, hogy köszönő viszonyban vagyunk. Hogyan tudnám valahogy elhívni pl. meginni valamit? Pl. amikor esténként elmegy kutyát sétáltatni én pont arra járnék, köszönnék, és úgy alakítanám a beszélgetést, hogy el tudjam hívni valahova. A találkozáskor kiderülne, hogy vajon ő mit gondolhat? Ha pl. kicsit zavarban van vagy elpirul... stb...

Messengeren ráírni nem tartom jó ötletnek, az olyan személytelen. Ha meg nem akarja, akkor az elég ciki (tudom, nem lehet megúszni a csalódásokat), mert elmondaná a szüleinek, tesójának, akikkel nyáron napi kapcsolatban vagyunk, szóval egyébként is nehezen ismerkedek, de hát ez a helyzet....már a végére bele is kavarodok🤣


Nem vagyok egy gyakorlott csajozó, ezért vagyok kicsit gondban.


2023. máj. 1. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akiről írtál, ő pl egy jó lehetőség lenne. Közös kutyasétáltatás alatt kicsit megismerkedtek egymással, azt meg lehet látni, hogy te is érdekled-e őt. A végén elkéred az elérhetőségét, csak hogy később könnyebben tudjatok pl talit szervezni.
2023. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!