Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy könnyebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy könnyebb legyen ismerkedni valakivel?

Figyelt kérdés
van egy fiú, nálam egy évvel idősebb, egy iskolába járunk, egy évfolyamba de más osztályba. a hétvégén volt egy közös programunk, mégpedig a pápalátogatás. nekem borzasztóan szimpatikus, már korábban is megakadt rajta a szemem a folyosón és nagyon meg szeretném ismerni. egy probléma van, baromira nem tudom hogyan kell ismerkedni... nem vagyok szép, egyetlen egy kapcsolatom volt, az sem valami túl komoly... viszont én vágyom rá. nem tudom hogyan kezdjek el vele ismerkedni. sok fiú akivel beszélgetni kezdtem lekoptatott a kinézetem, a súlyom miatt. viszont ő nem ilyennek tűnik, de lehet hogy ezt csak azért mondom mert a szerelem elvakít. szerintetek mit csináljak, hogyan kezdjek neki? (megj.: egy-két szót váltottunk csak a hétvégén is...)

2023. máj. 2. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele minél többet beszélni, ez az első lépés. Ha szívesen beszélget veled, idővel elmehettek valahová kettesben, aztán alakulnak a dolgok valahogy.:)
2023. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 

Ha a helyedben lennék, a következőképpen járnék el.

Elsőnek felmérném a helyzetet. Értem ez alatt azt, hogy tudjad kivel van dolgod. Mit kedvel, mi a stílusa, miket szokott csinálni, kikkel, volt-e előző párkapcsolata, ha volt miért lett vége, milyen volt az egykori párja.

Nyilván ismered már valamennyire, de ezeket a dolgokat simán ki lehet deríteni közös barátok révén, vagy akár tőle is, ha beszélő viszonyban vagytok. Talán, ha egyfajta baráti viszonyt ki tudnátok építeni kezdetekben lehet előnyödre válna, mert akkor közelebb tudtok egymáshoz kerülni és bensőséges viszonyt ápolna veled.

Azt, hogy kideríted miket szeret és milyen stílusú dolgokat, nem azt jelenti nyilván, hogy mivel tetoválása van rögtön magadra kell varratnod egy egész hátas rajzot. Az alatt azt értem, hogyha megítélésed alapján vonzóbbnak találja a rózsaszín ruhát hordó lányokat néha hordj olyan színt is. Tehát semmi teátrális dologra nem gondoltam, mert a saját önbecsülésed ne dobd el senki miatt, bármennyire is tetszik, mert ha viszonzatlan marad a vonzalma, akkor még jobban fog fájni. Mert sajnos ezutóbbira is fel kell készülj, hogy lehet az egész próbálkozás fuccsba dől. Ha így alakul az sem lesz probléma,mivel akkor tudni fogod már, vagy legalábbis tapasztalatot szerzel, hogy mit hogyan ne csinálj vagy mit érdemes kockáztatni, miket érdemes bevetni.

A testúlyodra mindenképp figyelj oda, járj el futni/edzeni és figyelj oda az étkezésre. Ne a fiú miatt, hanem miattad. Tény, hogy azt a kort éljük ahol nem szabad kimondani a dolgokat és el kell fogadni, ha valaki túlsúlyos, de azért Magyarországon még nem annyira van elfogadva ez a dolog és az emberek tudatába nem igazán épült ez úgy be. Tehát mindenhol mindenki azt látja, hogy vékony az ideális és az a vonzó. Lehet ő is így gondolkozik és érdemes lenne erre odafigyelni, mivel egészségesebb leszel te is és jobban is fogod érezni magad a bőrödben.

A szépség maga, mint olyan abszolút relatív dolog, lehet valakinek a hosszú vastag orrú lányok tetszenek, lehet valakinek a rövid pösze orrúak. Egy nagyon jó gyerekkori barátom történetét osztom meg veled tanúságnak.

Ezt a haveromat úgy képzeld el, hogy körülbelül 175 cm magas, 90 kg-os srác volt, a haja az mindig jól állt. Viszont rettentően pattanásos volt az arca, meg hát ugye a testsúly-magasság arányból nem nehéz kikövetkeztetni, hogy el is volt hízva. De mindig rengeteg barátnője volt és nagyon csinosak. Mindig kérdeztem tőle, hogyan csinálja, de nem mondott semmit csak azt mondta, hogy csak úgy összejön. Ezután rájöttem, hogy igazából bármiről tudott beszélgetni a lányokkal, ha az egyiknek a hobbija a díjugratás volt, kapásból elkezdett beszélni a nehézségekről, megkérdezte, hogy ezt hogyan éli meg stb. Azt hozzá kell tenni, hogy mindig olvasott a srác, és tényleg mindig mindenről lehetett vele beszélgetni. Sosem érdekelte, hogy mit gondolnak mások, mert azt mondta, hogy az nem számít ameddig saját magának megfelel, ezért nem is érdekelte, ha beégett egyszer-kétszer vagy valaki megalázó módon rázta le. Úgy volt vele, hogy egyszer élünk, ha nem jön össze, akkor az annyit is ért.

Aztán a vége a sztorinak, hogy elkezdett edzeni és akkor már pattanásos sem volt és hát had ne mondjam, hogy utána még inkább jobban mentek neki a dolgok.

Summa summárum: Fontos, hogy magabiztos legyél, és tudd miket szeret és mindenről tudj vele beszélgetni. Az a tapasztalat, hogy a magabiztos ember olyan energiákat sugároz, hogy kb elfeledteti a beszélgető partnerrel azokat az apró testi hibákat, ami miatt lehet elsőnek elítélné.


Remélem válaszom segít.


K-mester

2023. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van olyan barátod, aki neki is a barátja, akkor annak a bizonyos barátodnak mondhatod, higy szervezzen olyan programot, amire meghív téged is meg a fiút is. Először barátkozz össze vele, ha jól megvagytok, akkor jelezd neki, hogy te ennél többet is szeretnél, aztán majd lesz valahogy.
2023. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!