Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok ösztönösen, evolúciós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok ösztönösen, evolúciós okokból vonzódnak az "alfa" hímekhez? a bétákat meg észre se veszik, és leszarják hogy ők szinte mindenben jobbak az alfáknál?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 20:47
 1/6 Nonameboi ***** válasza:
91%
Ezt eddig nem nagyon tapasztaltam meg. Ez nem attól függ hogy az ember alfa vagy béta, a lányoknak mindig más ízléseik vannak, más személyiséghez vonzódnak.
2023. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem mindenkinek teljesen a személyiségétől függ.
2023. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, azt hiszem le vagyok maradva. Kik azok a béták???
2023. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Az evolúció is benne van, de egyszerűen nem vonzó egy olyan ember, aki behódol a másiknak. És ez nem csak a kapcsolatokra igaz.
2023. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiség, "ízlés" kérdése...

Akiket a társadalmunk leginkább "alfahímeknek" tekint, engem hidegen hagynak, mert a viselkedésük, értékrendük nem is hasonlít az enyémhez. Az ösztöneim meg azt súgják, hogy inkább egy normális apát akarnék a gyerekeimnek... Ha akarod, vedd ezt is evolúciós oknak.

Lényeg a lényeg, ez abszolút emberfüggő, úgyhogy ne általánosíts.

2023. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért azt szeretném kiemelni, hogy az alfahím kifejezés nem azt jelenti, hogy valaki bunkó, nagyképű, stb. Például James Bond karaktere egy jó példája az alfa kifejezésnek.
2023. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!