Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban ha nem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ha nem vagy minimum 190 centi, nem nézel ki úgy mint hulk és nem vagy gazdag akkor szinte biztos incel lesz belőled?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Akkor lesz belőled incel, ha egy idióta vagy, aki mindig a kifogásokat keresi, mert telefossa a gatyáját, ha meglát egy nőt. Miért kéne úgy kinézni, ahogy leírtad? Nekem nem kéne egy 190 centis pasi, mert kitörne a nyakam. A kigyúrtak rettenetesen taszítanak, kívül-belül. Gazdag pasi se kéne.
2023. máj. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Az lemaradt hogy minim 18cm farok
2023. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

NEM. TE ELÖSZÖR VAGY INCEL, és CSAK UTÁNA kezdesz ilyen hülye magyarázatokat keresgélni!

A nök többségének a 190 cm TÚL magas, a kigyúrt emberek többsége engem meg rengeteg mást a vágómarhára emlékeztet, egy gazdag valami meg majdnem mindig beképzelt, azt hiszi, a pénz a minden - szóval egyik sem jöhet szóba.

VISZONT fontos lenne, hogy normális értékrendje, önbizalma legyen, legyen kellö általános müveltsége, legyenek hobbijai (NEM szex meg pia!), lehessen vele beszélgetni, meg lehessen benne bízni.

2023. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a legtobb haverom se nem 190, se nincs kigyurva es nem is gazdagok, max nem szegenyek es nem nelkuloznek. Mindnek volt mar kapcsolata.
2023. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha annyira ostoba is vagy mellé, mint amennyire a kérdésed mutatja, akkor igen, belőled biztos az lesz.
2023. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
5-ös: nem LESZ, hanem MÁR AZ! EZ a napi kérdése, minden nap kiírja ezeket a hülyeségeket.
2023. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez nem igaz , csak bebeszéled ez fejbe dől el , a magabiztosság a legfontosabb
2023. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
88%
Így van, nagy zöld őrjöngő szuperhősnek kell lenni. Mindenki tudja hogy az a legvonzóbb a nők számára ha felmaszol Madách Trade Centerre és elkezded szétverni az épületet. Illetve arra is izgulnak ha földhöz baxkodod Lokit.
2023. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem. 176 vagyok és nem vagyok túl izmos sem, de se incel nem vagyok, se szingli.
2023. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlen kell olyan magasnak meg kigyúrtnak lenned. Inkább közepes méretű szálkás izmok (alcsony testzsírral) és olyan szép szögletes arc kiemelkedő arcéllel, szimmetrikussággal és mélyen ülő szemekkel.


Az ilyen srácok viszi a legtöbb nőt a gimiben is, többet mint az izmos, erős alfák. Az alfákra megvan, hogy a jónők mely része bukik, de ezekre a justinbieberképűekre sokkal több csaj bukik. Tehát még ha vézna is vagy mint justbieber akkor is simán dúskálsz a nőkben csakmert justbieberes az arcod.

2023. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!