Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem csoda ha incel lesz az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csoda ha incel lesz az ember ha 10-ből 10 lány elküldi melegebb éghajlatra, hiába próbál kedvesen közeledni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 20:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Nem csoda.
2023. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
80%

ha 10x leszólított akkor van bátorsága.

Incelek még oda se mennek leszólítani

2023. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
69%

Ööö... de.

Mert ha így reagáltak, akkor nyilván nem olyan lányoknál próbálkozott az illető, akik kedvesnek tűntek, hanem akik szemre a legkellemesebbek voltak -.-" (tehát nem csak azt kéne nézni, mekkora a mell-és fenékméretük, hanem hogy jó emberek-e)

2023. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

3

aha tehát csak a bányarémek kedvesek? akik meg szépek azok mind bunkók? te tutira csaj vagy

2023. máj. 3. 20:41
 5/45 anonim ***** válasza:
81%
Nem azt mondta a 3-as, hogy csak a bánya rémek kedvesek, hanem azt, hogy ne csak a mellüket és feneküket nézd. Amúgy nem lehet tudni, hogy ki kedves vagy ki nem, de ha 10x küldtek el, akkor az azt jelenti, hogy vagy túl balszerencsés vagy, vagy veled van a baj, vagy direkt a bunkókat akarod ki fogni.
2023. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
hol írtam én olyat hogy a mellüket és a seggüket nézem? szerintem sehol. az a baj hogy az összes lány azt hiszi magáról hogy valami istennő, közbe szart se érnek
2023. máj. 3. 21:00
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után én is elküldenélek melegebb éghajlatokra :)
2023. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
miért? mert le mertem írni az igazságot? :D legbelül te is tudod hogy így van
2023. máj. 3. 21:14
 9/45 anonim ***** válasza:
74%

Igen persze a nők, minden lány egy beképzelt sz@rházi, és egyetlen egy érték sincsen bennük

Persze hogy tudom ezt mélyen legbelül :D 😂 (olyan mélyen, hogy már nincs is bennem ez a tudat)

Akkor miért szólítod le őket? 😂

2023. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
55%
A lúzerség messziről látszik, kérdező, oda se kell menned.
2023. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!