Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet szerintetek tenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet szerintetek tenni, ha ok nélkül tiltanak?

Figyelt kérdés
Tegnap jól elbeszélgettünk. Minden jól ment, ma reggel arra ébredtem hogy csak úgy, letiltott a fiú? Nyilvános a profilja, szóval sztalkoltattam a barátnőimmel, nem látszott semmi különbség? Szerintetek? Ilyet nem nagyon tapasztaltam még. Lehet tenni valamit? Üzenjek barátnőimön keresztül?
2023. máj. 5. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem elég egyértelmű az üzenete?
2023. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktak tiltani előjel nélkül. Megérdemelnék valami magyarázatot.
2023. máj. 5. 23:29
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar veled beszélgetni,ennyi. Ha veled nem akar,akkor a barátnőidnek sem fog válaszolni,mondjuk az nem elhanyagolható,hogy egy bunkó,egy sértődött 10 éves szintjén,szóval simán leírhatta volna a problémáját,álláspontját mielőtt tilt.
2023. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. Jobban el tudnm fogadni, ha legalább tudnám vagy érteném.
2023. máj. 5. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Üdv az érem másik oldalán…
2023. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem bírta a stílusod
2023. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Lolz. ha tudnád hány csaj csinálja ezt rutinszerűen. Én már a szemöldököm sem húzom fel.
2023. máj. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy lehetőség, hogy összejött valaki mással, komoly a kapcsolat és nem akar veled tovább beszélgetni.
2023. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez érdekes. Inkább a lányok szokták letiltani a fiúkat.
2023. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Vagy csak arrol van szo, hogy addig voltal erdekes neku amig kanos volt. Foleg ha esetleg szexuális temaju beszelgetest is folytattatok. Amig fel volt izgulva akart, miutan élvezett es csokkentek a hormonok rajott hogy nem kellesz neki.


Mert a szexuális izgalomban(kanosan) jocskan lejjebb kerul a léc. Jozanul meg inkabb ciki es egyszerubb tiltani.

2023. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!