Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért ilyen bonyolultak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ilyen bonyolultak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom őket megfelyteni. Az egyik szemez velem és beprobálkozok nála de semmi , a másik véglet meg az hogy semmit nem szól, rám se néz de bejövök neki mert a legjobb barátja mondta.
2023. máj. 6. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem a logika alapján működnek.
2023. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik az a lány, akinek bejössz, miért nem kezdeményezel nála?
2023. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem mész oda akkor nem derül ki
2023. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Kis túlzással egyik ember sem logikus, ha az érzelmei verzérlik.
2023. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Talán a legnagyobb probléma az,hogy nem tudod leírni a "megfejteni" szót!
2023. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Tudom hogy sértő lesz meg ilyen incel f..ág. De a nő egy full ösztön lény..ránk mondják férfiakra hogy nekünk csak a szex számít. Pedig ez teljesen fordítva van.


Bonyolult szerinted egy nő? Szerintem nem..én kb 3 perc után tudom hogy lehet e valami vagy nem. Ez egy k..va nagy legenda hogy “a nőket nem lehet megfejteni”


Pedig kb annyi hogy az erősebb kutya b..ik szabály van..érzelmileg én szerintem sokkal jobban a férfiak alatt vannak már. Legyen pénz, legyen f..z (nagy), kocsi, ház , meló ..és egy kicsit tetszél neki (de amúgy még ez sem mindig számít) és ennyi volt.

2023. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 én meg azt gondolom, hogy ti férfiak vagytok az ösztönlények. nagyon könnyű titeket manipulálni azzal, ha egy nő használja a szentháromságot, figyelmesség, szex és szép/attraktív kinézet. annyi annyi mindent értem el ezáltal férfiaktól, anélkül hogy konkrétan kértem volna. persze ha ez a 3 dolog felváltható, mert ha van valami különleges szexuális igénye akkor a kinézet mar kevésbe fontos. ha nagyon nagyon vonzó a kinézet, akkor elég az egyszerű szex. és az ahogyan a nőkről gondolkdsz, pontosan megmutaja, hoy te milyen szinten vagy, hiszen pont olyan nők vesznek körül. összességében nagyon bonyolult tema, a nőknek fontos az, hogy egy férfinak legyen karrierje, pénze stb. ez olyan mint hogy régen a nők azokat a férfiakat tartották a legjobbnak, aki a legtöbb állatot levadászte, erősebb volt és meg tudta védeni. mára ez a vadászat lecserélődött a pénzre, mert a pénzel jobban meg tufd védeni, mint azzal h fizikailag erős.
2023. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!