Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan 'közeledjek' felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan 'közeledjek' felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki külsőre, stílusra bejön. Egyáltalán nem ismerem, egyel alattam levő évfolyamon van. Hogyan tudnám megismerni? Azt picit furának tartom hogy random oda megyek hozzá, mert szerintem azt sem tudja h letezem. Hogyan kezdjek neki?

2023. máj. 9. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan akiről azt hittem egyel alattam jár és kisült h végzős 😂


Amúgy ha tudod h pl merre lakik, vagy mikor végez, akkor akár suli után odamehetsz hozzá. De suliban is bármivel leszólíthatod. Keresgélj ezen az oldalon sok hasonló kérdés volt sok válasszal, de akár a Chatgpt is tud jókat, nem vicc én kipróbáltam és jól mukszik ilyen témában is 😂

2023. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Odamehetsz hozzá, hogy "Szia! Nem láttad xy tanárt?" és ha tudja hol van, msgkeresed a tanárt, kérdezel tőle vmit, hogy hihető legyél, aztán amikor legközelebb látod a lányt, akkor meghívod egy vízre, vagy ilyesmi.
2023. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszu a válaszokat:)
2023. máj. 9. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Azt picit furának tartom hogy random oda megyek hozzá" - Pedig az ismerkedés sokszor így indul. Suli után beszélgethetsz vele, vagy akár haza is kísérheted.
2023. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy, semmi esélyed sincs
2023. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi 5-os, benned bíztam...

Tudtam, hogy egyszer eljössz.

Már vártalak.

2023. máj. 12. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ne is foglalkozz az ilyenekkel, nem éri meg energiát fordítani rájuk. Nálad mi újság? Van már eredmény?

2023. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!