Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen oldalakon lehet lányokk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

#lány #oááá oáá
2023. máj. 13. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Itt is van néhány, amúgy insta, tinder, tiktok…
2023. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez kb a top 3 lehető legrosszabb lehetőség. mindhármat messziről kerülöm
2023. máj. 13. 23:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik működik. Akkor irány a természet. Ismerkedj személyesen.
2023. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

az ki van zárva, szociális fóbiás vagyok.


mindjárt jönnek a "há akkú neked nem csaj köll hanem pszichomókus" kommentek 3, 2, 1......

2023. máj. 13. 23:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ha vannak barátaid akik bemutatnak lányoknak, akiket ismernek, régen is így ment.

Az hogy leszólítasz valamit, azt nem ajánlom, mert biztos visszautasítanak, mint vadidegent.

Barátaid csak vannak, nem? Megkérdezed, van-e csinos, szingli, lány ismerősük, akit bemutatnának neked.

2023. máj. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ezen felröhögtem XD dehogy vannak
2023. máj. 14. 01:43
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

hát ha nincsenek barátaid se, akkor miért szeretnél barátnőt?

mit várnál el egy ilyen kapcsolattól és te mit tudnál nyújtani?

2023. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"hát ha nincsenek barátaid se, akkor miért szeretnél barátnőt?"


mi a köze a kettőnek egymáshoz? szerintem semmi

2023. máj. 14. 02:00
 9/17 A kérdező kommentje:

"mit várnál el egy ilyen kapcsolattól és te mit tudnál nyújtani?"


megint itt tartunk? ne játsszuk már el századjára is

2023. máj. 14. 02:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátok fontosak a nők számára hogy látszódjon rajtad, hogy van szociális életed, és társas emberi lény vagy.

Amit tudsz nyújtani kérdés meg mint értékes partner vagy e, szóval higy nem egy semmire kellővel kötik össze az életüket, akiért sok esetben feláldozzák a testi egészségüket és a számtalan lehetőséget amit érted utasítanak el maguktól.


Te a válaszaid alapján egyikre sem vagy méltó és felkészülve. Te még nem értékelsz egy nőt sem. Talán a leírtak miatt nincs se nőd se barátod. A válaszaid árulkodnak a személyiségedről…

2023. máj. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!