Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondja a srác, aki szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a srác, aki szeret, hogy bár szeret, de ha úgy adódik, mindig kész fejmosást adni, még akkor is, ha ezzel az esélyei lenullázódnak?

Figyelt kérdés
Mert... Azt mondja, hogy a "körülöttem lévő hízelgők" sosem fogják megmondani az igazat, a barátaim meg néha nem figyelnek rám. Hallott már valaki ilyenről?
2023. máj. 16. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Uralkodni akar feletted.
2023. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, első?
2023. máj. 16. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki más "hízelgő", hamis barát, bezzeg ő az egyetlen akiben megbízhatsz...

Tipikus, mindig így kezdődik. Aztán megpróbál elfordítani tőlük, majd ha hagyod, tiltani is. És csak ő marad.


-1-

2023. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani, mennyire uralkodó típus... a fejmosás mondjuk tényleg nem a legszerencsésebb szóválasztás, de lehet, hogy arra gondol, hogy akkor is őszinte lesz veled, ha az nem az egódat legyezgeti.
2023. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem javaslom, hogy tovább foglalkozz vele. Én igazán szeretem a barátnőmet, de eszembe sem jutna, hogy fejmosásokat adjak neki.
2023. máj. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Tiszta Cséryné Oláh Mária! Menekülj!
2023. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az ilyet hagyni kell
2023. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!