Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú(akit most hívjunk Sanyinak).Szóval Sanyi 1 évvel idősebb nálam (most fog ballagni) és a bátyámmal jár egy évfolyamba.

Egyszer pár barátnőmmel elmentünk a bátyámék évfolyamával kirándulni(mivel volt szabad hely,nem csak úgy vesztünk vagy ilyenek).Az odafelé úton nem történt semmi majd miután megérkeztünk és lepihentünk egy parkban,a barátnőimmel elkezdtünk unalomból csók házasság halált játszani.Sanyi pedig a melletünk lévő padon ült a haverjaival.Aztán egyszer csak megkérdezte,hogy beszálhat-e,persze nemet mondtunk (ezt többször is eljátszottuk).Majd ugye volt program amin nem beszéltünk mert elég messze voltunk egymástól.Amikor pedig mentünk hazafelé akkor elmentünk még mekizni ahol nem történt semmi.Miután felszáltunk a buszra megkinált a maradék kajájából,de nem tudtam volna megenni ezért inkább elutasítottam.

Az egynapos kirándulás után mindig köszön valamint egyszer estem egy nagyott és megkérdezte,hogy jól vagyok-e.

Szerintetek ez jelent valamit?


2023. máj. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Annyi biztos, hogy szimpatikusnak talál és ezt tudtodra is adja valamilyen szinten.
2023. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nonameboi ***** válasza:
100%
Megkínált kajcsival? Nem hiszem hogy ez jelentene valamit... A barátja huga vagy, ezért kedves volt. vele. Ha meg valamilyen szinten jólnevelt, akkor persze hogy köszön. De írj rá, és ha reagál rendesen, meg beszélgetni akar, akkor van esélyed.
2023. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nonameboi ***** válasza:
100%

ezért kedves volt veled*

bocs az elírásért, de kijavítottam, így egyértelmü. (:,

2023. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ha tippelnem kell akkor igen (magamból indulok ki)

Érdemes lehet megkérdezned


De lehet hogy tényleg csak egy kedves srác kedvesen viselkedik😅

2023. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Benne van, hogy igen, de önmagukban ezek még nem elég erős jelek.
2023. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!