Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány elvárja a totális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány elvárja a totális kontrollt, de mire jó ez? Tényleg valakinek ez jön be?

Figyelt kérdés
Most is belebotlottam egy ilyen lányba. Nem lehet úgy igazából megbeszélni vele dolgokat, nem lehet a tanácsát, vagy ötleteit sem kikérni, mindenre az a válasza, hogy hát jó, oké, persze, lehet és hasonlók, meg neki mindegy... Mégis mi a túró ez? Kinek jön ez be?
2023. máj. 18. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem biztos nem..f.om akar már kontrolálni mást is..valami pszichopata biztos örül az ilyennek. De amúgy legyen benne egy egészséges önbizalom.


Az sem sokkal jobb amikor ilyen neveletlen k..va az illető…de ez sem.

Az arany középút..ami talán már nem is létezik :d

2023. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeeintem nem azt akarja, hogy kontrolláld, hanem nincsenek se ötletei, se véleménye, magyarán egyszerű lélek. De ez csak az én meglátásom, lehet nincs igazam.
2023. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb fiatal lány olyan felszínes és egyszerű, hogy semmi önálló gondolatuk nincsen.

1 évig voltam egy ilyennel, magától soha semmit nem talált ki, nem volt véleménye semmiről, csak azt csinálta, amit az anyjáék mondtak neki, meg esetleg az iskolában látott másoktól, vagy tőlem.

0 saját személyiségjegy, csak a visszajelzés számított neki (pl hányan szivezik a storyját instán - mert ha sokan, akkor biztos olyan, mint mások, ami jó)..

Ráuntam, kidobtam, de azóta sem találtam, csak ilyen biorobotokat

2023. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!