Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöjjek össze olyan fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze olyan fiúval, aki ilyesmi zenéket hallgat?

2023. máj. 20. 14:36
 1/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened.
2023. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Az elsőt leszàmítva (mert kicsit flash) de max betépve..a többi egy hulladék :d én végig sem tudnám hallgatni őket…de az elsőnek van ilyen 80s flowja..amúgy nem tudom hogy össze jojjél e vele..de nagyon elvont szar az a kettő.
2023. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha neked ezen múlik, akkor inkább senkivel ne jöjj össze, de ezt most komolyan mondom.
2023. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ne ezek alapján döntsd el. Egy az, hogy gondolom nem a füled mellett akarja bömböltetni, a másik meg, hogy a zenei ízlés sokmindentől függ. Hangulattól, időjárástól, kortól, hobbitól, ...stb. És nem utolsó sorban a zenei ízlés is változik az évek során. Én is hallgattam régen olyan (egyébként teljesen normális) zenéket, amikből ma már fél percet is nehezemre esne meghallgatni.


Összefoglalva: Ha orrba-szájba hangosan a közeledben hallgatja, mikor tudja, hogy te nem szereted, akkor valóban ne őt válaszd. Ha megérti, hogy neked ez nem tetszik, és kultúrált módon hallgatja úgy, hogy téged ne zavarjon, akkor nem látok problémát.

2023. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem egy szokványos stílus, de szerintem még mindig sokkal jobb mint a mai mainstream zenék 90%-a.
2023. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!