Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az átlag életkor az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az átlag életkor az első kapcsolathoz? Én már 16 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm Ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki felvetné, nem vagyok sem antiszoc, sem kocka, sem pedig semmi ilyensmi

2023. máj. 20. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha antiszoc és kocka sem vagy akkor sem számít ez nagyon bele semmibe...egyáltalán nem lehet átlag életkort kiszámítani ebből. Valaki hetente mással b..ik. De olyan ismerősöm is van (igaz csak 2 pár) akik gimi óta együtt vannak már és gyerekük is van meg minden szar...nem is értem hogyan.


De az enyémet meg tudom adni...vagy szimplán 1 alkalom vagy max 6-7 hónap, legalábbis nekem ez az átlagom.


F

2023. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Szerintem ezt teljesen normális! ha eljön az idő biztosan találsz barátnőt ne aggódj ezen erre meg kell érni agyban is, hogy jól bánj azzal a lánnyal és megértsd ha nem vagy meg ezen a szinten akkor full felesleges még van aki már 14 évesen eljut idáig, hogy készen áll van aki későn érő típus
2023. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiúnak még nincs kapcsolata 16 évesen, ne aggódj emiatt.
2023. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve, szebb ezt elmondani mint azt hogy egy kaszanova az ember és szégyenli hogy egy normális kapcsolatot sem tudott felmutatni.
2023. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, tényleg jól esik tudni hogy ez normális
2023. máj. 22. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Gyorsan kezd el ismsrkedni. Mar reg itt az ideje.
2023. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!