Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini lányokkal miért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányokkal miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Beképzelt és felegma a többség, elérhetetlennek tűnnek, meg ha össze jönne velük az ember akkor el sem tudom képzeni milyenek lehetnek.

Idővel, 20 feletti lányokkal könnyebb lesz ismerkedni, addigra komolyodnak? Meg a másik hogy a legbunkóbb fiúkra csorgatják a nyálukat, ha kicsalódták magukat akkor könnyebb lesz velük ismerkedni?


2023. máj. 20. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az az igazság, hogy a vizsga is csak azoknak nehéz, akik nem tudják. De ne félj, az érettebb korosztály sokkal kiszámíthatóbb ebből a szempontból.
2023. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
mert még mi sem tudjuk igazából hogy mire vágyunk. tinifiúk ugyan ez
2023. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Rossz helyen keresel. Nekem eddig 5 tinikorú barátnőm volt és mind értelmes, egészséges, kedves lányok voltak. Többségük nem gimiből volt. Érdemes sulin kívül eljárni sportos vagy művészeti közösségekbe. Én ott találtam a legnormálisabbakat.
2023. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül..20-30 körül full anyagias hülye k..va a legtöbb. De azért vannak brutálisan jó kivételek is. De amúgy én 30 éves vagyok..és tegnap egy kb 18 éves gyönyörű csajjal én úgy elbeszélgettem mint a p..ca, nagyon értelmes volt, tetszett is, nem is volt nagyképű...igen a legtöbb olyan, de azokkal meg nem érdemes foglalkozni.
2023. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Mert a fiúk nem az okos, értelmes lányokra hajtanak, hanem a nagyszájúakra. Kívülről figyelve az eseményeket teljesen magabiztosan állítom. Csomó olyan lányt ismerek, akiknek sorokon keresztül tudnám sorolni a jó tulajdonságaikat, érdekes, valahogy mégis a cigiző, káromkodó, nagyhangú lányokat ugrálják körbe

Aztán persze hogy az a vélemény, hogy a lányokkal probléma van ebben az életkorban🤷‍♀️

2023. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Úgy elbeszélgettél, mint a p..ca? Nagy beszélgetés lehetett... xD
2023. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jó kategóriában keresgélsz.Igen sok a flegma csaj, de a csendes kicsit visszahúzódó lány meg nem érdekel benneteket..
2023. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok tini csaj éretlen, ezért nem csak ismerkedni, de kapcsolatban lenni is nehéz velük.
2023. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
20 felett nehezebb lesz velük, majd 30 felé komolyodnak meg.
2023. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem feltétlen.Nem kell mindenkit egy kalap alá venni 9es.Inkább férfiból van a legtöbb komolytalan még 30 évesen is..
2023. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!