Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel és hogyan mehetnék oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel és hogyan mehetnék oda a csajhoz?

Figyelt kérdés

Az a rövid történetem, hogy nagyon tetszik egy lány a sulimból (Ő 15 éves, én 16) és meg szeretném ismerni jobban is.

Pénteken a sulival hamarabb végeztem és meg is álltam az épület előtt hogy amikor kijön akkor leszólítom. Annyi volt ezután a probléma, hogy a barátnőivel volt (semmiképpen nem tartom első leszólítási helyzetnek ideálisnak hogy ne egyedül legyen). Így hát muszáj volt "követnem" addig amíg egyedül maradt. Ez meg is történt de akkor hirtelen lefagytam, nem tudtam mivel menjek oda hozzá. Pedig annyira rákészültem.

Van erre valami mrgoldás hogy ez legközelebb ne fordulhasson elő? Mit tegyek?

Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2023. máj. 20. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van


1. Előre kitalálsz valami szöveget, amit majd elmondasz neki. Pl jól tudom, hogy te abba az osztályba jársz vagy mit tudom én. Előre megvan a szöveg, már csak alkalom kell, hogy elmondd neki.


2. Amikor legközelebb találkozol vele, az adott helyzetnek megfelelő dolgot mondasz neki. A legtöbben általában ezt szokták javasolni.


Egyébként majdnem mindegy is, hogy mit mondasz neki, mert ha te is szimpi vagy neki akkor nyert ügyed van, egyébként meg úgyis offol, szóval nagyon ne görcsölj rá. Persze ne valami f@szságot mondj, de azért ne vidd túlzásba a megfogalmazást.

2023. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1-es tökéletesen leírt mindent. Annyit tennék hozzá, hogy akkor se törj le, ha esetleg elutasítást kapsz, mert rengeteg lány van rajta kívül is.
2023. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!