Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúval több accountról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúval több accountról beszéltünk (állítása szerint újakat kell létrehoznia néha), és most elkezdte törölgetni őket, mi állhat a dolog mögött?

Figyelt kérdés
Konkrétan látom, hogy a legtöbb, szépen "Instagram user" lesz, ahogy törli őket sorozatban... Ez kicsit fura, nem?
2023. máj. 22. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, könnyen meglehet, hogy kamu profil, vagy nem akarja a személyazonosságát kiadni, vagy egyáltalán nem is az akinek mondja magát, ha igen, akkor nem tudom, hogy miért csinálja
2023. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a srácot személyesen is, vagy csak online? Ha utóbbi, akkor érdemes rákérdezni erre, és ha nem ad konkrét és egyértelmű (hihető és logikus) választ, akkor kapufa.
2023. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem törli, hanem tilt.
2023. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nemtudom miert allsz szoba ilyennekkel…
2023. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már ebből egyértelmű, hogy kamuzik. (3-as voltam.)
2023. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én erősen gyanakodnék, hogy itt valami nem oké. Szerintem hagyd őt, elég fura dolog ez.
2023. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem tilt, törli, van mobillal nem összekapcsolt insta fiókom, tehát még akkor sem tudja letiltani, ha esetleg azt az opciót választja, hogy tiltsa a többi, általam létrehozott fiókokat.
2023. máj. 22. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit fura ez a dolog.
2023. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy általában nem mobilról regel, hanem gépről, és amiket nem használ, azokat törli már.
2023. máj. 23. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van par ismerosom akik azert csinalnak folyamat uj fiokot mindenhol, meg valtanak teloszamot hogy nehezebben lehessen oket nyomonkovetni. Mondjuk naluk oka is van...

Altalaba drogterjesztok, meg egyeb becsuletes munkat vegzo emberek szoktak ezzel szorakozni, akik b4lf4szok ahhoz hogy cinkmentesen tudjanak beszelni az ismeroseikkel.

2023. máj. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!