Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt? semmi érzékem nincs a csajozáshoz help pls : (

Figyelt kérdés

#ide mit kell írni
2023. máj. 23. 22:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Semmi értelmeset. alapvetően játszani és videókat nézni szoktam de a mai napom totális időpocsékolás volt. 5x kivertem, poreszt néztem, valamint gyakoriztam
2023. máj. 23. 23:52
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Be kell látnod, hogy ha barátnőt akarsz az a minimum, hogy kilépsz az utcára. Embereld meg magadat.
2023. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
azt gondoltam de hogy menjek oda egy lányhoz? és hol? mit mondjak neki? mire figyeljek? stb
2023. máj. 23. 23:56
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Írtad,hogy játszol. Akár azon keresztül is megismerkedhetsz lányokkal. Sokan vagyunk, akik rendszeresen játszanak.
2023. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Singleplayer játékokkal szoktam játszani, de szívesen játszanék multisokkal is, milyen játékokban lehet ismerkedni? mindenre nyitott vagyok
2023. máj. 24. 02:09
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé az látszik, hogy mindenre van egy kifogásod, hogy mit miért nem tudsz.
2023. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

Sok fiúnak, csak 25-30 felett lesz már az első barátnője. Ilyen korban tehát 25-30 felett már nem azt a nagy lángoló szerelmet keresik a lányok, hanem egy jólkereső, stabil egzisztenciával rendelkező férfit.

Erre angoloknál el is van nevezve Bétabux jelenség.


Szerintem meg tanulj keményen, szerezz jó diplomák gépészmérnök, villamosmérnök, infó diplomák, menj el dolgozni versenyszférába mellette szerez mesterdiplomák, legyen több év munkatapasztalatod, legyen előléptetésed, mellette kondiz keményen, hidd el 25-30 felett csak össze fog jönni.


Én 26 vagyok nekem sem volt még barátnőm, de én ezt látom, sok férfinak csak akkor lesz kapcsolata amikor már jó karrierje, munkája stb lesz addig meg marad a marok marcsi, esetleg prosti.

Tinikorban nagyon külső alapján vállogatnak a lányok, így aki nem néz ki jól annak el kell érni egy pozíciót amikor már rá néznek a lányok. Ezt se 15, se 20, minimum 25-30 felett lehet.

Egy nő 3 esetkor vesz emberszámba VAGY jól nézel ki VAGY haszna van belőled VAGY mindkettő. Ha egyik sem akkor nem létezel számukra átnéznek rajtad.



Amúgy hány éves vagy?

2023. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#16

az hogy singleplayer játékokkal játszok az nem kifogás. de írtam is hogy szívesen játszanék multiplayerekkel csak nem tudom hogy melyik játékban lehet ismerkedni és egyáltalán hogy kell. mondanátok párat? bocs tudom hogy hülye vagyok


#17

szerintem hülyeség amit írsz, nyilván vannak olyan nők akiket csak a kinézet/pénz érdekel de nem hiszem hogy mind ilyen. kérdezted hogy hány éves vagyok, ha megnézed melyik kategóriába írtam a kérdést akkor rájöhetsz hogy 16-20 közötti vagyok tehát a te logikád szerint várnom kellene legalább 25 éves koromig hogy észrevegyenek a nők xd

2023. máj. 24. 11:51
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerezz be egy olyan ruhát, mint az énekes arcnak, nyomd be ezt a zenét, és kezdj el táncolni és énekelni a főtéren...


https://www.youtube.com/watch?v=f5wEfqFoX-Q

2023. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ez nagyon király zene, köszi
2023. máj. 24. 11:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!