Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég kaotikus lett egy srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kaotikus lett egy srác, mit tegyek? Régen eléggé figyelmes volt?

Figyelt kérdés

Szóval régen nagyon figyelmes volt, mindent elnézett, rögtön válaszolt, volt, hogy teljesen véletlenül letiltottam, és már rögtön elkezdett írni egy másik profilról...


Aztán nem beszéltem vele hetekig, mert rossz passzban voltam, de amúgy sok emberel nem, csak a legjobb barátaimmal...


Mostanában olyan dolgokat csinál, hogy néha deaktiválja a fiókját (nem tilt, konkrét deaktiválás, de azon csak egy pár embert követ), aztán elkezd kérdezgetni ki ez, ki az? Eltűnik néha 1-2 napra, mikor írok egy-két flörtölősebb szöveget ennek-annak, nem bízik bennem, érzem.


Valami nem stimmel, mit tegyek?


2023. jún. 21. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megunta a dolgokat Veled. "Véletlen letiltást" meg a nembeszélést :)
2023. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te jatszadozol vele, most mi a francerr csodalkozol ezen?
2023. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért flörtölgetsz mással?

Nyilván bizalmatlan emiatt, szerintem te sem bíznál benne, ha másokkal flörtölgetne...

A másik meg hogyan lehet valakit véletlenül letiltani?(ezt sosem értettem)

"Mindent elnézett"....

Őszintén szólva nekem ebből az jön le, hogy elvárod, hogy fusson utánnad, ő meg megunta.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem első körben kérj tőle bocsánatot, ha még nem tetted, aztán mondd el neki, hogy komolyan gondolod vele.

Majd, ha nyílt a beszélgetésre, elmondhatod neki, hogy téged mi bánt a viselkedésében.

2023. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkodj egy kicsit, hátha te csináltál valamit, ami nem tetszett neki. :)
2023. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar.
2023. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Hogy lehet teljesen véletlenül letiltani valakit? Meg egyébként a tiltást 10 masodperc alatt fel lehet ám oldani.
2023. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!