Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnák melegként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák melegként egy velem egy korú sráccal ismerkedi?

Figyelt kérdés
Szóval röviden úgy érzem, hogy a sok rossz dolog mellett ami az életemben mostanában történik jól esne életem első viszonzott szerelmét összehozni végre, de nagyon nehéz ismerkednem mert sajnos van egy nagyon "specifikus" sráctipus ami bejön és a többihez egyáltalán nem vonzódok. Rengeteg társkeresőt kipróbáltam már és egyetlen olyan srácot sem találtam pedig élőben sokat látok de hihetetlen számomra, hogy ne ismerkedjen egy olyan srác sem online. Kérlek titket akárki bármilyen ismerkedési módszert tud, vagy bevált neki kérem válaszoljon előre is köszönöm a válaszaitokat! nagyon örülnék ha a nyárra lenne egy kapcsolatom:(

2023. jún. 22. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Talán Instán. Tiniként ott sokkal több esély van és rengeteg srác van fent, hogy találj az ízlésednek megfelelőt. Megnézed kiket követnek, ha sok a fiú és van köztük felvállaltan meleg, akkor lehet is esélyed. Csak rá kell írnod először lehet.
2023. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
18+ társkeresőn is találhatsz, meleg féle buliban
2023. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ... Nyíltan vállalod? Mert akkor nyomj egy lájvot tiktokon vagy instán, hogy éljen a prájd hónap, és érteni fogják.
2023. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a specifikus típus amit keresel?
2023. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 nem, nem vállalom nyilvánosan és nem is látszódik rajtam.
2023. jún. 22. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék! 23/L/L

Szintén sok oldalt próbáltam, de sikertelenül, habár nekem nincs kifejezetten tetsző személyiség, stílus, stb.

2023. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
36%
A buz1bárban.
2023. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Látom bunkó emberből is akad nem kevés ezen az oldalon. Szánalom.
2023. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mer, nem?
2023. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12%

Inkább csajozz

És amúgy is "tudnèk".

2023. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!