Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felejtsem el ezt a lányt? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el ezt a lányt? Nem köszöntött fel a születésnapomon?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel nagyon régóta jóban vagyok, és voltaképp a legutolsó, évek óta ismert ismerősét is felköszönti, még akkor is, ha nem beszéltek már hosszú ideje. Még azt az exét is felköszöntötte, aki kidobta, megalázta.


Tudta, hogy születésnapom lesz, pár nappal ezelőtt beszéltünk róla, és semmi. Se egy boldog születésnapot, de még konkrétan olyan is volt, mintha került volna aznap, előtte-utáni napookon.


Ez eszeveszettül rosszul esett, tényleg, semmire nem vágytam, csak hogy legalább bökje ezt ki.


Felejsem el?


2023. jún. 25. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én először is megkérdezném a helyedben, hogy miért került engemet azokban a napokban. Mert az más, ha valaki elfelejti, de az is más, ha valaki nem csak hogy nem köszönt fel, de elkezd téged kerülni. Mielőtt úgy döntenék, hogy valakit elfelejtenék, azelőtt azért érdekelne, hogy pontosan miért kezdett el kerülni.
2023. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Sosem értem ezeket a kérdéseket.

Rosszul esik? Kérdezd meg tőle mi van aztan eldöntöd.

Masok válaszát várod? Szerintem szard le ha amúgy jóban vagytok, ennyi miatt nem hisztiznék.

2023. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kiszállnék az egomból. Nem minden körülöttem forog. Mióta elvárás, hogy egy "idegen" (értsd: nem a családom, nem a párom hanem csak valaki akivel évek óta jóban vagy - és te hivatkozol rá így, nem én) felköszöntsön?

Miért hasonlítod a saját helyzeted máséhoz? Mi közöd van neked ahhoz, hogy ő kit köszönt fel? Csak azért csinálod, hogy azt tudd mondani "bezzeg téged nem"?

Mit akarsz ebből a kérdésből kihozni? Mert a leírásból nekem nem az jön le, hogy van köztetek olyan jó kommunikáció hogy ezt konkrétan tőle kérdezd meg. Hibást keresel vagy fel akarod menteni?

2023. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csaj, akivel régebben jóban voltam. Egy éve nem beszéltünk kB. 2 hete rá írtam, de nem kaptam semmi választ. Nem adtam fel, most keresem az alkalmat, hogy hogyan tudnék személyesen egyszer olyan kontextusba kerülni vele, hogy beszélgessünk kicsit. Faggatni viszont tuti nem fogom, hogy miért nem írt vissza.


Ezt csak azért írtam le, mert azt akarom kihozni a sztoriból,hogy ne legyenek ilyen elvárásaid. Nem köszöntött fel, ennyi, a lényegen nem változtat. Amúgy tucatnyi oka lehet, hogy miért nem írt semmit. Szerintem a te esetedben szimplán elfelejtette, utólag meg nem akart már. Nehogy elkezd faggatni, hogy miért nem írt neked aznap, kicsit rosszul jön le, ha napokkal később is látja, hogy ezen rugozol. Beszélgess vele, ismerkedj.. ne kérj számon tőle dolgokat. Ha kicsit passzivabb legyel te is az, ha aktívabb, lehetsz te is az.

2023. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mióta elvárás, hogy egy "idegen" felköszöntsön?"

Hogyhogy mióta??? 😂 Hát amióta a FB előre szól minden ismerősödnek és olyan is felköszönt, akivel életedben nem beszéltél 2 szót se. 😂😂😂

Amúgy meg lexarnám, hogy ki köszönt fel születésnapomon. Főleg elvárni nem várnám el senkitől. Számonkérni rajta meg minimum szánalmas és röhejes.

2023. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!