Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz a szitu, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz a szitu, vagy érdemes kezdeni a sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval, néhány hónapja szerelmes voltam az új szomszéd fiúba, akinek van barátnője. Ezt elmondtam a srácnak, aki éretten kezelte, de a barátnőjével maradt. Azt nem tudom, hogy megosztotta-e a vallomásomat a lánnyal, mert azóta nem beszéltünk, személyesen kerülöm. Viszont nemrég észrevettem egy nagyon helyes srácot náluk, aki megtetszett. Csak az a baj, hogy a fiú barátnőjének az öccse, szóval elég para lenne, ha a csaj tudna róla, hogy le akartam a srácot csapni a kezéről, most meg az öccse tetszik. Meg mit szólna a srác, ha tud róla. Mondjuk fogalmam sincs, beszélt-e róla nekik az egészről.

Szerintem a fiú fiatalabb is, mint én. De bennem motoszkál a mi lett volna, ha...

Ti mit tanácsoltok? Barátnőm szerint felejtős, de nyári szünet óta csak ez a fiú jár az eszemben.


16 L



2023. jún. 25. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egyelőre csak próbáld megismerni, aztán meglátod. De ez engem nem tartana vissza, ha megszeretnénk egymást a fiúval
2023. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hungarikum_202 ***** válasza:
77%

16 éves vagy.

Hova sietsz ennyire? Menj el dolgozni, vagy olvass vagy bulizz vagy fejleszd magad.

Amúgy az előzményekből adódóan szerintem nagyon ciki lenne a csaj öccsénél is bepróbálkozni.

2023. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem jo otlet.

Ismerkedj ezerrel, de ne buliban, mert ott nem igazan komoly celokkal keresnek.

2023. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A srác hogy viszonyul hozzád? Csak mert az elég ciki lenne, ha ő is offolna. Alapvetően ez csak rád és a srácra tartozik, senkinek semmi köze hozzá, de elég fura helyzetet teremtenél azzal, ha vakon bepróbálkoznál nála is, ahogy a szomszéd srácnál.

Próbálj informálódni és maximum akkor lépj, ha biztosan tudod, hogy nem sülsz fel.

2023. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Eredj el nyári munkára, akkor majd elfelejted, legalább csinálsz valami hasznosat is, nem csak a szomszédot lesegeted unalmadban.
2023. jún. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nembìrsz a nuniddal. Szinte egy random hekyesebb szembejövő sràcra ràvetnéd magadat. Mondjuk ha így van nyugodtan menj bulizni ott sok van ,és lecsillapodnak kicsit a kedélyek.
2023. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem először csak barátkozz vele, ismerd meg jobban, aztán majd meglátod hogyan alakulnak a dolgok.
2023. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
70%
Próba szerencse.
2023. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj vele, esetleg nyújts "békejobbot" a szomszéd srácnak és haverkodjatok. Ha nem mondta el senkinek, akkor könnyű lesz a dolog. Ismerd meg a srácot, még a lánnyal is lehettek jó barátnők. Ha foglalt, akkor viszont ne hozd fel a témát, mert ezek után ultraciki lesz. Bár ha 16-tól fiatalabb a fiú, esélyes, hogy nincs még barátnője.
2023. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást, utolsó, ez jó ötlet, szerintem ezt fogom csinálni!

A mocskolódókon nem lepődtem meg, de aki biztatott és hasznos választ adott, annak köszönöm!

2023. jún. 26. 18:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!