Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám ebből a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ebből a helyzetből elhívni egy találkozóra?

Figyelt kérdés

Na szóval nagyjából másfél éve ráírtam instán egy csajra, hogy lenne-e kedve ismerkedni (akkor még nagyon amatőr voltam a csajozás terén, nem mellesleg elégge rendezetlen volt a profilom) . Várhatóan nemet mondott. Nem is próbálkoztam tovább. Ezután teljesen elfelejtettük egymást.

Most így másfél év után bekerült abba a suliba ahol én is járok. Még szemrevalóbb csaj lett belőle és szivesen bepróbálkoznék újra (azóta úgy gondolom, hogy sokkal rendezettebb lett is profilom, illetve a külsőm is sokat fejlődött jó irányba). A probléma, hogy csak tanév végén figyeltem fel rá és nem volt lehetőségem suliban leszólítani. Én 12 km-re lakok a várostól ahova suliba járunk és ő ebben a városban él, szóval nem nagy az esélye, hogy csak random összefutunk amikor pont a városban vagyok.

Így már csak ismét az insta maradt. Nem hinném hogy törölte a korábbi beszélgetést, így még ha el is felejtett az üzenetek alapján már látná, hogy egyszer már elutasított.

Hogyan írjak rá? Valami kifogást keressek? Teljesen ötlettelen vagyok.

Valahogyan ebből jól szeretnék kijönni, hogy el tudjam hívni egy találkozóra.

Nagyon szépen köszönöm annak aki segít nekem. ;)



2023. jún. 25. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, nehéz rá jó választ adni. Én alapból azt mondanám, hogy próbáld meg, de sajnos a legtöbb ember az első benyomást nem tudja csak úgy megváltoztatni, ezért eleve előítélettel fordulna hozzád. Talán azzal kapcsolatban ráírhatsz, hogy láttad a sulidban, de az ismerkedés témát semmiképp se hozd fel.
2023. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Ez így bonyolult... Velem lányként előfordult ilyesmi többször is, hogy valaki kétszer próbálkozott be. De mindig elutasítás lett a vége. Nem tudom hogy mennyire ismertétek egymást belsőleg, de ha még csak inkább külsőről van szó, akkor talán nagyobb esélyed van, szerintem.
2023. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtettem, hogy én azokat a fiúkat belsőre is ismertem, és inkább ez volt az oka az elutasításnak. Utolsó voltam .
2023. jún. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
00:52 abszolút nem ismerjük egymást. Nekem mindig őt kereste a szemem a szünetekben, nem tudom ő hogyan tette. Jelenlegi helyzetben csak instán követjük egymást, én azért követem, mert tetszik nekem, ő azért engem szerintem mert miért ne. Bonyolult helyzet...
2023. jún. 26. 00:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán várd meg a jövő tanévet, hogy újra talalkoztatok a suliban. Aztán próbálj hozzá közel kerülni.
2023. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyugodtan próbáld meg, esetleg azzal, hogy hallottad a sulidba jár és kár, hogy nem futottatok össze. Viszont ha az első üzenetedre nem reagált egyeltalán, célszerűbb lenne, ha pl likeolnád egy postját, storyát és akkor lehet rátéved a profilodra stb.
2023. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne ismerkedni hívd! A gondolataidat alakítsd át- komolyan- érdeklődj utána, hogy van? Mi újság vele azóta? Ne nyomulj, csak érdeklődj!! Ok, a válasz az ő döntése... de ne add fel, csak normálisan a szavakkal! Bókókkal!! :)
2023. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!