Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszhetek még a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek még a lánynak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja lehetett hogy szemeztem egy lánnyal, instán bekövettem, visszakövetett az még fontos hogy elég kevés embert követ. Azóta különböző jeleket adott instan(nem üzenetben) hogy tetszem neki, meghogy írjak rá. Azóta nem írtam neki mert a sportomra koncentráltan és mindig is azt tettem minden elé. Közben megtetszett egy másik lány, volt úgy hogy a pályára ahova kijárok ő ott röplabdázott, de csak egy hétvégén voltak itt rokonlátogatáson vagy passz mert azóta nem láttam a lànyt…Az első lány még most is tetszik csak nem tudom miként kéne ráírnom egy hónap múlva mert lehet hogy már kiszeretett.Mit tanácsoltok?

2023. jún. 26. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Ha tetszel neki, akkor bármilyen üzenetnek örülni fog, ha pedig már kiszeretett belőled, akkor már nincs út vissza. Egy viszont biztos: értem, hogy fontos a sport, de egy barátnőt nem hanyagolhatsz el emiatt.
2023. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!