Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova járjak el ha személyesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova járjak el ha személyesen szeretnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

#ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
2023. júl. 2. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Direkt provokációra nem fogok máshogy reagálni. Miért próbáljak jófej lenni, ha direkt kiforgatod a szavaimat és olyan mondani valót próbálsz a válaszomba magyarázni, amit nem is írtam?
2023. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem is akarok, utálom a gyerekeket
2023. júl. 2. 17:40
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: a kondiba edzeni járnak az emberek, nem beszélgetni, randizni stb.


Kedves kérdező!

Bárokban is lehet találni normális lányokat. Hozzám rengeteg srác szokott odajönni elhívnak csocsózni, biliárdozni stb

2023. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a bárokat kihagynám, rengeteg alkesz megy oda akire csak ha ránézek már elkezd kötekedni, rosszabb esetben verekedni
2023. júl. 2. 18:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát basszus te se könnyített meg a helyzetünk. Próbálj találni valami hobbit, és ne a szobádban tuzzogj. Ha másoknak a szavát forgatod ki és sértőtsz be, az a te intelligenciádat mutatja be
2023. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
van hobbim, játszani szoktam
2023. júl. 2. 18:16
 17/18 A kérdező kommentje:
mindjárt eszek aztán leülök játszani estig
2023. júl. 2. 18:16
 18/18 anonim válasza:
69%
Sok nővel jártam kondi terembe, mindegyik ott ismerkedett meg az aktuál élete szerelmével....
2023. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!