Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsan le a csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsan le a csajt az utcán?

Figyelt kérdés

Adott ez a lány, akivel egy iskolába járok. Ő 16 éves, én 17 vagyok. Gyakran látom a folyósón és igazán bejön nekem.

Gondolkodtam rajta, hogy el kellene hívjam valahova. A suliban való leszólítás szerintem nem lenne alkalmas, hiszen nagy a tömeg és a hangzavar, mellesleg soha nem láttam, hogy még egyedül lenne. Így maradt az iskola utáni leszólítás.

Még soha nem szólítottam le lányt az utcán, ebben nincs tapasztalatom, így hát ez ügyben kérek tanácsot.

Nincs szükségem szájbarágós szövegekre illetve kioktatásra, mint hogy légy önmagad/reagálj a helyzetre/gyakorold először más lányokkal a beszédet stb. stb. Ezekkel mind tisztában vagyok és be is tartom. Nekem konkrét szövegre van szükségem amit elmondhatok. Nem fogom fix ugyanezzel leszólítani amit itt olvasok, csak egy kis minta kell nekem.

Nem volt még barátnőm, nincs komolyabb tapasztalatom az ismeretlen lányokkal való kommunikáció terén. Úgy érzem, ha ez bejönne, akkor az egész életem megváltozna, fejlődni tudnék.

Köszönöm mindenkinek aki segít!



2023. júl. 2. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Így maradt az iskola utáni leszólítás."

Nem, egyáltalán nem csak az maradt. Bármilyen iskolai program is szóba jöhet például. Ott kiderülhet róla egy csomó minden: hogy mi érdekli, mit szeret, egyáltalán melyik iskolai programokon vesz részt (nem valami ünnepélyre gondolok, nyilván, hanem valami szabadon választható délutáni program, szakkörféle, sportolási lehetőség, vagy akár bármilyen tanulmányi verseny, stb.).

De ha már annyira "utcai" leszólításban gondolkodsz, akkor tekintsd az iskola folyosóit is utcának, és ott szólítsd le pl. valami olyasmivel, hogy nem tudja-e, bent van-e ma X tanár, vagy hogy melyik az Y osztály tanterme, vagy ilyesmi. A reakciójából fogod látni, hogy érdemes-e megpróbálni valami kis beszélgetéssé alakítani a helyzetet, vagy eleve kényszeredetten válaszol-e csak, rosszkedvű, stb. Nem baj az, ha sokan vannak a folyosón. Az utcán is sokan vannak. Legalább nem olyan feltűnő, ha bénácska lesz az egész így elsőre. :)

febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!