Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jöhetnék össze egy cuki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze egy cuki lánnyal? : (

Figyelt kérdés

#barátnő #lány #aranyos #asdfasdfsasdfa
2023. júl. 30. 00:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%
Talán felemelhetnéd a valagodat a székből, és elmehetnék programokra, ismerkedj, stb... Ne kelljen már magyarázni
2023. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Ha ez az egyetlen egy probléma, akkor miért nem hívtad el randizni azt a lányt?


"


mert 200 km-re lakott

2023. júl. 30. 14:34
 23/30 anonim ***** válasza:
92%
#22 Az valóban a közvetlen közeledben van.😂
2023. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%

Honnan tudjuk, hogy hol vagy, mit ajánljunk? Menj kirándulni, de ha csak a főutcán kocogsz tíz hosszt a faluban, már az is valami. Ha elmész segíteni a szomszéd banyának, már az is valami, nagyobb esélye, hogy beugrik egyszer az unokája, aki a nyakadba ugrik, mint hogy bekopog hozzád fehér lovon az álomhercegnő, és hozza magával a kotont, de persze nem q-urva, csak neked tartogatta a szüzességét, és epekedve várja, hogy meghágd, és elfogad téged olyan idióta szerencsétlennek, amilyen vagy, miközben ő egy full ász csaj.


Ha akarsz valamit, akkor tenni is kell valamit. Csak a baba kapja óbégatásra a cicit.

2023. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

Lehet az a "cukiság" csupán púder.

Próbáld meglátni az igazságot, nekem már volt dolgom hasonló "cuki" csajjal, akinek a mosolya volt a fegyvere, de közbe aljas tapló volt.


Szóval csak óvatosan, nehogy arccal a betonba ess...

2023. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%

Én 6 évvel ezelőtt elkezdtem lovagolni.

Mindig is érdekeltek a lovak, meg az is feltűnt, hogy sok a csaj.

3 év aktív edzés, és tanulás után, ami alatt végig csajoztam is.

Most én oktatok. Olyan csinos, és kedves lányok vannak folyamatosan

körülöttem amiről álmodni sem mertem. Több barátnőm is volt közülük.

A jelenlegi párom is itt ismertem meg, és már 1 éve együtt vagyunk.

2023. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
13%
26: tuti 18 éven felüli vagy, a barátnőd meg olyan 12-13.
2023. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%

#27 #26 vagyok, és félig igazad van.

18 fölött vagyok.

Hírlevélben jött a kérdés, és nem néztem a kategóriát.

Elnézést kérek mindenkitől a hozzászólásom miatt.

Ha kiszúrom, hogy "tini párkapcsolat" akkor nem írom meg a sztorim.

2023. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
28: Ja, csak azt hittem, hogy ilyen kislányokat edző vagy, és mindig rá-ráharapsz 12-13 évesekre.
2023. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

kérdező. felteszel egy kérdést, majd mikor a nem általad elképzelt módon válaszolnak rá (már ha van ilyen) hirtelen minden válaszolónak a k.anyját hogy tanácsot akar adni az életedhez.


"hova mozduljak ki?"

a természetbe öreg, elég nagy


ahelyett hogy azt megbecsülnéd hogy ennyien ilyen jó tanácsokkal látnak el, mindenkinek visszaírsz arrogáns stílusban


azt ajánlom nyisd ki a szemed és nézz magad köré! nem mással van itt a baj hanem veled.

Lehet javítani a problémákon amit felsoroltál? lehet.

akkor?


csukd le azt a Qrva gépet és menj el futni

vagy

menj el úszni az uszodába

csak van biciklid nem? a tekeréshez sem kell sok minden

sétálj

mozogj ez a lényeg


ahogy korábban is írta valaki, ezektől mind nőni fog az önbizalmad. a sport egy remek elfoglaltság pláne ha még fiatal vagy

rosszul nézel ki? nem. valószínűleg csak nem adsz eleget magadra

járj fodrászhoz, öltözz jobban, és sportolj, sportolj


ha szeretsz gépezni, nem baj, szakíts arra is időt, csak mindezt mértékkel tedd


ha iskolába jársz még, ha sportolsz, jobban nézel ki, és nyitott vagy, garantálom hogy többen fogják a társaságod keresni, akár meglévő baráti körbe csatlakozol, nem kifogás az hogy "introvertált vagyok"

2023. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!