Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnén meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác az évfolyamomban, aki tetszik kicsit. Azért kicsit, mert csak látásból ismerem, a külsője és a kisugárzása keltette fel a figyelmemet. A tesóm osztálytársa, tehát mivel sokszor a tesóm elé megyek, viszonylag gyakran látom, nem csak akkor, amikor random szembejön a folyosón. Észre vett ő is, szerintem már tudja, hogy a tesóm a tesóm. És szeretném megismerni, hogy milyen személyisége. Nem feltétlenül pasinak akarom, tényleg csak kíváncsi vagyok rá.

A kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan kerülhetnék vele kapcsolatba, hogy aztán megismerhessem? Csak úgy leszólítani, hogy szia, kínos lenne, mert nem tudom, mivel folytathatnám. Ötleteket, segítséget előre is köszönöm!



2023. júl. 31. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg ha a tesódtól érdeklődnél, milyen jellemű srác?

Milyen kapcsolatot terveznél vele kialakítani?

2023. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy kérd a tesód segítségét.
2023. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már mi is beszéltük, de tesóm nincs annyira jóban vele, tehát ő is kb annyit lá belőle, mint én.
2023. júl. 31. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor önbizalom, monitorozás és kezdeményezés...
2023. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!