Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok/ nők miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok/ nők miért nem keresnek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a nők sokkal " komolytalanabbak" például társkereső oldalakon? - Bár a való életben is így van. A férfiak sokkal komolyabbak és elszántabbak ebben a kérdésben. Miért van ez manapság?

2023. szept. 1. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne általánosíts! A legtöbb férfi szintén csak dugni akar és ebből sok nőnek van elege.
2023. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső oldalak alapból marhaságok. Oda két ember megy: aki dugni akar, vagy aki képtelen máshol ismerkedni, felejtsd el. Insta, tiktok, vagy bármi más. A húspiac visszataszító, jobb vadászni a vadonban.
2023. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2es- vagy az olyan lanyok akik csak novelni akarjak az egojukat
2023. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Kár általánosítani, mindkét nemnek vannak olyan tagjai, akik komoly párkapcsolatot keresnek, meg olyanok is, akik a kalandokat részesítik előnyben.
2023. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az 1.hozzászólónak csak annyit hogy ha a " férfi csak dugni akar" akkor nem egy társkereső oldalon fog drága pénzért regisztrálni, hanem akkor biztosra megy a kimondottan olyan platformokon, amelyek erre vannak. - Jó lenne ha végre már a nők ezt a szex démonizálását elfelejtenék és nem valami ösztönös szexrobotként tekintenének a férfiakra!. Ha azt várják el hogy úgy bánjanak velük, akkor úgy is fognak.
2023. szept. 1. 19:03
 6/14 A kérdező kommentje:
A 3.válaszadónak teljesen igaza van. Sajnos....
2023. szept. 1. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalon tombolnak a hormonok, sajnos csak a szexre gondolnak...
2023. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Kíváncsi lennék akik a fenti kommenketeket irtak hány evesek, 30 körüli mind szerintem
2023. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
B*me… én meg csak azt olvasom, hogy “komolytalanok, egyéjszakás és társai kíméljenek” stb… hol vannak ezek a társkeresők?! Mert hosszú távon nekem nincs sok esélyem (rosszul keresek), viszont egész jó formában vagyok… :)
2023. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

"Társkereső oldalak alapból marhaságok. Oda két ember megy: aki dugni akar, vagy aki képtelen máshol ismerkedni, felejtsd el. Insta, tiktok, vagy bármi más. A húspiac visszataszító, jobb vadászni a vadonban."


Ezzel teljesen egyetértek. Csak sajnos az a tapasztalat, hogy a személyes ismerkedés kezd egyre inkább kikopni és a netes ismerkedés előtérbe kerülni. Én buszvezetőként dolgozok és azt tapasztaltam, hogy egyre nehezebb személyesen ismerkedni, egyre elzárkózóbbak az emberek, ha megszólítok egy csajt, főleg fiatalt(16-20 évesek), inkább elmegy és leül hátul, nehogy beszélgetni kelljen, egyik ilyen 17 éves csajjal személyesen pár szót tudtam beszélni, viszont a busz hátuljából tud messengeren írkálni lelkesen. De kollégák, akik már régóta vannak a szakmában azok is azt mondják, hogy régen itt nagyon jól lehetett ismerkedni csajozni, de amióta az okostelefonok elkezdtek elterjedni, azóta egyre inkább nem lehet.

2023. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!