Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk !Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea910 kérdése:

Fiúk !Mi a véleményetek arról ,ha egy lány Only Fans-ezik?

Figyelt kérdés
Elmennétek,vele randizni ?Vagy nem zavarna titeket ?

2023. szept. 3. 15:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Kizáró ok.
2023. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

az hogy egy krva

mar az is zavar engem ha kirak egy olyan kepet instára magarol ahol csinosan latszik a teste.

2023. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Randizni egy only fans-es csajjal? Biztos, hogy nem. Szerintem egyenlő azzal, hogy árulja a testét, és biztos nem jönnék össze vele, még akkor sem ha nem komoly kapcsolatot keresnék.
2023. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Tuti nem jönnék vele össze, és szerintem minden normális ember messziről kerülné. Most képzeljétek el ha összejönne valakivel és gyereke születne. szarrá fogják szívatni az iskolában szegény gyereket az anyja miatt.
2023. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem kizáró ok.
2023. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

Ha a kapcsolatunk ideje alatt nem tenne olyan dolgot, amit én megcsalásnak tekintek, akkor nem zavarna.

Gondoljatok bele, nem semmi érzés lehet, ha egy ilyen jó csaj pont téged választ, miközben ezrek rajongják körbe.

2023. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
18 év alatt?
2023. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

Vegyes érzéseim vannak.


Egyrészt, hány olyan lányt ismerek, akik kirakták mindenüket, az ánuszuk és arcuk azóta is a neten kering, és kerestek vele havonta egy nagybevásárlásnyi zsebpénzt. Lúzerség. Ennél akkor már sokkal jobban megérte volna egy diszkrét sugarbaby kapcsolat, ahol talinként bezsebel egy százast, jól érzi magát, és bármikor maga mögött tudja hagyni, ellenben az OF ribulással.

Egyébként nincs morális bajom azzal, hogy egy lány kihasználja, hogy fiatal és jó teste van, és összeszedi vele egy lakás árát. Én is megtenném, ha lány lennék és nem lenne más piacképes dolgom 18-23 évesen. Nekem azért, hogy napi 100k felett legyen a keresete, egy évtizedet kellett dolgoznom, míg egy fiatal lánynak elég ha letolja a bugyiját. Szerintem nem hülye, aki kihasználja ezt. Hogy randiznék-e vele...? Hmm. Lehet.

2023. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%

Én nem leszek álszent, ha úgy néznék ki én is kihasználnám, szerintem az hogy képeket pakol ki videókat stb. nem számít nálam, nem kizáró ok.

Az meg hogy a gyerekét cikiznék, már ha akarna egyáltalán, én nem akarok, ilyen személyt is keresek, tehát ez nem lenne baj.

Szerintem sokkal rosszabb ha mondjuk dugni jár pénzért.

2023. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Kizaro ok.
2023. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!