Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá/szólítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá/szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Nos, van a suliban egy nagyon aranyos lány, még új neki itt minden. Sajnos nem vagyok olyan szerencsés hogy egy osztályban vagyunk, alattam van 1-el, meg szeretném ismerni, de nem olyan "ráhajtós" szerűen, a haverok eléggé cikiznének ha én csak úgy elkezdenék beszélgetni vele, és ami még nagyobb baj, nagyon nehezen szólítok meg másokat, beszélgetek. Egyszóval, nagyon béna vagyok a lányoknál... Ezért kérnék némi segítséget hogy csináljam a lehető legjobban. ha valaki tud valamit tanácsolni ami jó szándékú és hasznos, azt nagyon megköszönném. :D
2023. szept. 5. 13:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Hívd meg pritátban valahová.
2023. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az a gond fogalma sincs kivagyok, és én is csak a nevét hallotam, látni látjuk egymást csak nap mint nap
2023. szept. 5. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"a haverok eléggé cikiznének ha én csak úgy elkezdenék beszélgetni vele" - Lehet még picit várnod kéne ezzel, vagy a haverjaid egyszerűen s**r emberek.
2023. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hááát, igazából középsikolai "haverok" gondolom mindenki vágja, legalább is aki hasonlóan balszerencsés mint én, kényszerből van ez, amúgy meg ja, érdekes figurák, de most ez annyira nem is lényeges, a megszólítás basztat, nem akarok beégni meg ilyenek, és fogalam sincs hogy kezdjem.
2023. szept. 5. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Keress olyan pillanatot, amikor nem a haverokkal vagy.

Igazából azzal, hogy megszólítod, nem veszthetsz semmit, szóval hajrá

2023. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem is át futott a fejemben persze, de nem tudom hogy kezdjek bele, eléggé tudok bénázni ha nincs "terv"
2023. szept. 5. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:

A terv sajnos megöli az egészet, mert feszengsz majd, hogy "jajj, most melyik eltervezett mondat jön". Ne érts félre, ez nem csesztetés, sokan vannak így, mi több, én is így kezdtem. Aztán idővel rájöttem, hogy randomnak lenni a legjobb, mert a csaj is random lesz velem, ez pedig izgalmas szituációt teremt.

A haverokról meg annyit, hogy tojd le őket, te akkor is oda mersz menni lányokhoz, mikor ők nem. Csesztethetnek ezerrel, de nem tudják majd feldolgozni, hogy te voltál annyira tökös, hogy beszélgettél azzal a fullos csajjal, ők meg nem.:D

2023. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ez baromi bíztató, rá veszem magam holnap! :D
2023. szept. 6. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ez a beszéd! Mesélj majd, hogy mi volt.:D
2023. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!