Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találnék bi lányként lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék bi lányként lány magamnak?

Figyelt kérdés

18 éved bi lány vagyok. (Lányos lány. Hosszu, szőke haj, kék szem, homokora alak, általában oversize ruhákat sem hordok, tehát tényleg eléggé heteronak tűnök. ) Évek óta gondjaim vannak a lányokkal az ismerkedésben. Még egy lánnyal sem voltam szəxuálisan, csak csók volt eddig bulikban. És úgy érzem, hogy ha eddig nem találtam olyan lányt, akivel nem csak részegen tudunk picit smárolni bulikban, akkor már nem is fogok. Természetesen nem a nemi élet a fontos, csak na...olyan hiányt érzek az életemben, hogy ennyire tapasztalatlan vagyok.


Tudtok ötleteket adni?



2023. szept. 7. 18:37
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
16%
Miért pont lány kell ha bi vagy?
2023. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha alkalmira is nyitott vagy lánnyal nekem írhatsz:)
2023. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tünt volna fel valakinek itt lány-lány párosról van szó! Légyszives fiúk ne küldjetek privátot!
2023. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha beírsz a leszbikusság kategóriába, ott találhatsz valódi lányokat, akik kapcsolatra vágynak.
2023. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Alkalmi kapcsolatra találhatsz bárkit, akár a neten is, de én úgy tudom, komoly kapcsolatra a leszbikus lányok csak más leszbikusokkal hajlandóak, biszexuális lánnyal nem. Mert attól félnek, hogy egyszer majd jelez a biológiai órád, hogy gyereket szeretnél, vagy előbb-utóbb engedsz a szülői nyomásnak, és elhagyod őt egy férfiért.
2023. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
6. Leszbikus párok is szerethetnének gyereket. Boldogabb országokban meg is tudják valósítani.
2023. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!