Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi okozza azt, hogy annyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza azt, hogy annyi srác nem talál magának barátnőt vagy bármilyen kapcsolati formát?

Figyelt kérdés

Jó magam single(remélem ezt nem csak nőkre mondják) kollégista vagyok és mivel folyton azt látom, hogy mennyi talán nem épp Adonisz de potenciállal rendelkező srác nem képes egy kapcsolatot se találni.

Mit gondoltok mi az a tulajdonság vagy tulajdonság csokor ami eltaszítja vagy éppen közelebb visz egy tinédzser srácot a csajokhoz?

Persze én is hallotam a 20%-80% os elméletről (miszerint a csajok 80%-a a srácok 20%-ára utazik és a maradék 80% srác között oszlik el a csajok 20%-a.) és társairól de én hiszek abban, hogy ennél komolyabbnak kell lenniük az embereknek még ha csak tinédzserek is.

Válaszokat előre is köszi!

17/F



2023. szept. 30. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha tökéletesen megfelel így számodra, akkor miért vergődsz rajta?
2023. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem olvasd újra a kérdést pajtás
2023. szept. 30. 21:00
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem arról van szó, hogy nagyon gyakori egy srác frusztráltsága egy lánnyal szemben. Továbbá ilyen korban sokan csak a kinézetre hajtanak, a belső értékekre csak későbbi életkorban kezdenek felfigyelni az emberek.
2023. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem elsőnek tanulj meg magyarul. Single=egyedülálló. Vagy argóban: facér.

A 80-20%-os szabálynak csak az első fele igaz: vagyis a nők az ELÉRHETŐ legjobb férfira vágynak.

DE!!!

Ha rájönnek, hogy az adott férfi NEM elérhető, akkor váltanak. Úgyhogy az már nem igaz, hogy a férfiak 80%-a pár nélkül maradna.

Egy ideális társadalomban mindenki megtalálja a hozzá illő párját.


Itt jön a másik gond: a mi társadalmunk éppen átalakul. Régen nevelték az embereket az ismerkedésre. Megvoltak erre a formák.

De ma például kinek van nem papír zsebkendője, hogy el tudja ejteni?

Vagy hol rendeznek olyan bált, ahova csak úgy el lehet menni?

A mai társadalmat úgy alakították ki, hogy az emberek lehetőleg magányosak és boldogtalanok legyenek, mert ők az igazán jó fogyasztók (és szavazók, és több túlórát is vállalnak, mert nincs se programjuk, se kötelességük).

2023. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a legnagyobb probléma, hogy a srácok nem mernek lépni. Én nőként azt tapasztaltam mindig, hogy igeen vannak fontos tulajdonságok, pl intelligencia, empatia, es tarsaik, de ami elengedhetetlen a legtöbb nőnél az a magabiztosság. Ha nem képes odajönni hozzám elhívni randizni, akkor mit is vár? Azt hogy a csajok csak a külsőre mennének, igazán kétlem. Láttam jópár érdekes kinézetű párt, ahol a csaj 10-es volt, a faszija meg jóindulattal 2-es. Ha valamilyen lányhoz odamész bátran, magabiztosan, akkor valószínűleg egy esélyt adni fog. Magamból kiindulva legalábbis. De lehet aztán várni a fiatal srácokra, hogy kezdeményezzenek... nem szoktak. Ezért is sűrű eset, hogy idősebb férfiak mellett kötnek ki a fiatal lányok. Az idősebbek lépnek.
2023. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

"a srácok nem mernek lépni"

Ez pedig a fentieken kívül az egyenjogúságnak is köszönhető. Mellékhatás.

De semmi gond!

Ugyanis az egyenjogúság azt is jelenti, hogy most már a lányok is nyugodtan kezdeményezhetnek. Nyugaton már csinálják is.

Ti harcoltatok érte!

Akkor most élvezd az előnyeit.

2023. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
"A srácok nem mernek lépni" 20 magabiztos kezdeményezés után, amiből kb. 5-en ha udvariasan, a többiek elég megalázó módon utasítottak vissza, az embernek igazán elmegy a kedve a kezdeményezéstől, és inkább roskad bele a magányba, minthogy mégegy megaláztatást el kelljen viselnie.
2023. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ez mondjuk tényleg gond.

Egyrészt az embereket nem tanítják, és így a srác sem tudja, hogyan közeledjen, és a lány sem tudja, hogyan utasíthatja vissza normálisan.

Másrészt azért, mert mondjuk néhány férfi ocsmányul viselkedett, meg az egyenjogúság miatt - sok nő úgy gondolja, hogy bármit megtehet.

Na, ezt nem kéne, mert többek között ez lesz a következménye, hogy nem közelít senki. Aztán lehet panaszkodni!

2023. okt. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2023. okt. 1. 09:32
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai tinédzserlányoknak is a külső számít elsősorban, de hiába vagy egy Adonisz ha gyenge a beszélőkéd és hozzá nem vagy elég bunkó, akkor a kutya sem ugat rád. Az evolúció folyamán(egyébként én nem hiszek benne) a nők mindig a legerősebb férfiaktól akartak utódot, mert tudták, hogy Ő majd megvédi őket.


"de én hiszek abban, hogy ennél komolyabbnak kell lenniük az embereknek még ha csak tinédzserek is."


Tévúton jársz, sajnos a tinédzserek minimum 95%-a éretlen. Persze mindig akadnak köztük önjelölt okoskodók, akik tudatni akarják a külvilág felé, hogy ők mennyire érettek. Így járatják le magukat, és nyilvánvalóvá válik sokak számára, hogy mennyire szánalmasak és nevetségesek. 15 éves fiú vagyok, sokkal komolyabb a korosztályomnál, tudatosan próbálom kialakítani a saját egyéniségeimet. A kamaszok egymást majmolják szinte mindenben és ha te netalántán úgy döntesz, hogy nem akarsz beállni a sorba, akkor megvetnek és kinéznek. Ez még a huszonéves korosztálynál is előfordul sajnos. Nem volt még barátnőm sosem, mert a jelenlegi felhozatal katasztrofális. Viszont szurkolok neked, hogy megtaláld magadnak a tökéletes párt. :)

2023. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!