Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segítsen, hogy tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, hogy tudnék olyan barátnőt találni aki értelmes is és szép is? :/ mert csak olyanokkal sodort eddig össze az élet akikre max csak az egyik igaz

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye tudod, hogy rád - így látatlanban is - csak a második tulajdonság lehet igaz? Ám abban sem vagyok biztos😉
2023. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
És te nagyon helyes vagy és értelmes is?
2023. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 na valaki magára ismert xdd
2023. okt. 5. 17:57
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 így van
2023. okt. 5. 17:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egód is a csúcson van😜
2023. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ahelyett hogy beszólogatnátok írhatnátok értelmes választ is
2023. okt. 5. 18:48
 7/15 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Egy lányt nem azert fogsz megszeretni, mert miylen okos meg szép, hanem mert megismered és belészeretsz és realizálod magadban, hogy azok a tulajdonságok tetszenek benne. Legyen szó kívülről vagy belülről. De amíg úgy állsz hozza, hogy ezek az elvárások, jelentkezzen aki akar, addig ezt a szépséget az életben nem fogod megismerni...
2023. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a belső tulajdonságok is fontosak de ha külsőre nem tetszik a csaj akkor nem jönnék össze vele. ugyanez fordítva is igaz
2023. okt. 5. 19:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az az elsődleges kérdés, hogy hogyan. Ez abszolút szerencse kérdése, hogy az élet eléd sodor-e egy ilyen lányt. Aztán, ha ez megtörténik, akkor csak simán a legjobb formádat kell hozni előtte.
2023. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szépség és az okosság is relatív. Mindenkinek mást jelent a szép. És valaki nagyon okos reálból, valaki csak humanból, vagy fele-fele arányban is.

Egyébként én már szerettem bele olyan srácba aki nem volt az én ideállóm, mégis a személyisége megfogott. És nem csak én vagyok ilyen. Az ember külseje változik az idő folyamán. Aki neked nem tetszik most külsőleg az később lehet, hogy fog, de te eldobod, mert te Ms. Tökélyt keresed. Ahogy lehet, hogy most valaki szép, de lehet, hogy pár év múlva nem lesz a te ideálod. Ezért nem szoktam a külsőt nézni a pasinál, mert ha azt nézem, úgy érzem nem vagyok jobb azoknál a lányoknál akik csak a külsőre mennek. Én ezt gondolom.

2023. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!