Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen kevés normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés normális lány?

Figyelt kérdés
Nyilván relatív dolog, de számomra az jelenti a normális lányt, aki nem sminkel, nem öltözik közönségesen, nem követi az aktuális trendeket és nem tölt fel a közösségi oldalakra megbotránkoztató, közízlést sértő tartalmakat. Tehát nem az a tipikus mai lány, hanem egy kicsit konzervatívabb, maradibb. Miért van belőlük egyre kevesebb? A média ennyire befolyásolja és felszínessé teszi a tinik többségét?

2023. okt. 12. 18:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
89%
Sajons igen. Van de nagyon kevés és sajnos neked kell alaklmazkodnod
2023. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok normális lány/nő van még, csak gondolom rossz helyen keresgélsz. Ne reméld hogy szórakozóhelyen, társkeresőn vagy social median keresztül találod meg. Válassz magadnak valami hobbit, előbb-utóbb össze hoz a sors olyanokkal akiknek hasonló az érdeklődési körük.
2023. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Egyházi iskolába járok, és ugyanazok a dolgok mennek ott, amit fentebb felsoroltam. Pedig állítólag előírás az effajta intézményekben, hogy a lányok nem jöhetnek hasvillantós ruhákban, ennek ellenére az iskolába járók 90%-a fittyet hány a szabályra.
2023. okt. 12. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmi vagyok.
2023. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek kevesen, csak nehéz őket megtalálni, hiszen nem hivalkodnak.
2023. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Az mind nagyon is helyes ami egyházi suliban megy. Meg kell tanulni a rendet.
2023. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

4-es v.

Bármint ami normálisnak mondható

2023. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

mert ilyenek a mai lányok ahogy leirtad. az mar ciki a baratnok elott ha nem sminkelsz, nem jarsz olyan figyelemfelkelto ruhakban mint ők. ez az alap.

ha nem tetszik, vannak onbizalom hianyos lanyok akik egy arva kepet sem raknak ki magukrol instara, probakozz naluk. bar igen ritka.

2023. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem attól lesz valaki normális, hogy nem sminkel, nem követi a divatot stb.


Attól lesz normális, ha emberként tud viselkedni (majdnem) minden körülmény között. Nem néz le/át senkin.

2023. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem instám sincs,és a Facen is 1 db kép van rólam,az is a profilom csak 😂

Utálom a haspólót,sminkből csak a visszafogott típusokat szeretem,de azokat is csak alkalmakra.

*

Szerintem is szomorú,hogy a velem kortárs lányok ilyenek,és ennyire befolyásolják őket a médiában látott dolgok. 😭

2023. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!