Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mi tévő legyek nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen999 kérdése:

Nem tudom mi tévő legyek nem ertek ezekhez a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Szoval van egy csaj es elkezdtem vele suliba beszelgetni. es mikor mentunk ki sulibol latott egy parszor cigizni es mindig szolt hogy ne cigizzek es kuldtem snapchatem cigis kepeket igy streakbe es mindig ram irt hogy ne cigizzek nemjo meg irgum burgum xd es megkerdeztem tolle chatbe hogy miert ne cigizzek aztan mondta mert nem jo nekem szokjak le meg bizzak benne hogy jo lesz meg minden es en ossze szeretnek vele jonni csak nem tudom hogy van e eselyem vagy nincs meg amugy mondta egy jo haverja hogy neki vol mar csavoja es a szemelyisege olyan volt mint az enyem meg ilyenek meg hogy szerinte van nalla eselyem mer o ismeri nagyon jol

Es szerintetek mit csinaljak ?


2023. okt. 20. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze szeretnél vele jönni, akkor ne cigis streakeket küldj neki, hanem beszélgessetek.
2023. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mondja mert fontos vagy neki. Szóval hogy törődik veled. Le se szarhatna…
2023. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

OFF: b...szki tényleg nincs benne egy azaz egy írásjel sem???

ON: Szerintem csinálj egy túrós palacsintát, mert annak amit leírtál nincs semmi értelme.

2023. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Óvják meg a lányokat az ilyenektől
2023. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amig cigizel, ne is reménykedj.

Senki sem akar egy büdös szájú, büdös hajú, büdös ruhájú sráchoz odabújni.

2023. okt. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te egy szerencsés ember vagy aki talált egy normális lányt, igaza van, szerinted a daganatos betegségek menők?
márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!