Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak addig táplálok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig táplálok érzéseket egy ember iránt, amég megkapom?

Figyelt kérdés
Akárki akármennyire tetszik meg nekem, nem tudom miért, de amint alakul köztünk valami, egyből elmúlnak az érzéseim és vagy nem akarom az egészet. Próbálkoztam, hogy hátha csak az 1. sráccal volt gond, de a 2.-kal is ezt érzem. És rettenetes érzés, hogy meg kell bántanom őket. Nem tudom, hogy érti e bárki amit most leírtam, de ha igen... Légyszi segíts, ha sejted az okát!

2023. okt. 22. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem valódi érzések. Valószínűleg az a helyzet, hogy addig érdekes neked a srác, ameddig nem a tiéd, de elköteleződni nem akarsz. Az tuti, hogy amennyiben egyszer valóban szerelmes leszel, már nem fog ez történni.
2023. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Egoizmus az ok esetleg kotodesi zavar. Ha fiatal vagy akkor ez tud meg javulni. Ha nem akkor welcome to the club
2023. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzel semmit.

Az, hogy tetszik valaki, nem jelenti, hogy szerelmes vagy. Nincs is szerelem első látásra.

A szerelemhez pont az kell, hogy meg is ismerj rendesen valakit, különben kibe lennél szerelmes.

Ha ismerkedés közben ahogy közelebb kerültök, jobban megismered és elmúlik, akkor nem is volt... csak tetszett. Mint egy filmben valaki.

2023. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, még valami: Lehet, hogy csak hajszolod, de csak versenyszellemből és ha éreznél is valamit, azt is háttérbe szorítod, elnyomod ezzel, és a stresszel, hogy "megint megvan".
2023. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak erre vágysz. Én is voltam úgy, hogy csak netes vetkőztetésre használtam lányokat, 19 évesen... Miután legalább mellek megvoltak, utána jött a másik, mint a friss, üde gyümölcsök, amiket leszaggatok, kiszívom a nektárjukat, és már a másik után kapok.
2023. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó érzés volt, hogy ez egy pénzes csaj, ez egy szegény lány, ennek kis melle van, annak nagy, ez szűz, a másik "belém szeretett", és megállíthatatlan voltam. Csodálatos volt.
2023. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd vissza kapod az elettol. Eretlen vagy meg, gyerek azert van.
2023. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!