Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a csaj csak napokkal később írt vissza nektek ? (Első alkalommal)

Figyelt kérdés

Az a problémám , hogy rá írtam egy lányra , akivel még augusztusban dolgoztunk együtt. Párszor beszéltem vele, kb 3-4 alkalommal.


Érdekelt mik történtek vele mostanság , egyetemet is nem rég kezdte, gondoltam írok neki ezzel kapcsolatban.


Nem jelöltem be Facebookon , mert nem is tudom. Random jött az ötlet , és rá írtam egyből......így ugye engedélykérésekbe dobott. Bejelolni meg nem jelölném már be, így ,hogy már rá is írtam.


A kérdés , szerintetek lehet , hogy az engedélykérést még nem vette észre ? Vagy ilyen ritkán használja a messengert? (2 napja írtam).


Ilyenkor még van esély ,hogy visszaír ? Valakivel volt már olyan, hogy elsőre írt , aztán el kellett telnie napoknak a visszajelzésig , de aztán már nem volt semmi gond ?


Az volt a megérzésem, hogy tuti kapok választ, ezért kattogok ezen. Igazából , amit írtam még csak azt sem feltételezhetné, hogy beprobalkozok nála ...szóval nem is értem.



2023. okt. 23. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Velem mindig az volt, hogy -1 nappal előbb írták rám, mint ahogy terveztem.

Pld eldöntöttem, hogy pénteken írok nekik, de ők már csütörtökön kerestek.

2023. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is van egy lány aki csak 1-2 nap után válaszol de amúgy kedves és szerintem szeret csak van jobb dolga mint a Fbkozas!

Ps:valszeg amúgy utal de megpróbalom elhinni hogy ez nem így ban6

2023. okt. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Volt... Nem írt, közben bulizott. Hát... Erről ennyit.
2023. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem is látják, vagy automatikusan törlik az engedélykéréseket. Jobb lenne bejelölni és úgy ráírni.
2023. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem erdekled..
2023. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!