Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi velem a baj? 17 évesen 0...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj? 17 évesen 0 szerelmi életem van.

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az én nyomorultságomból adódik, szóval ha szindi akarsz, akkor kérlek ne, beismerem, balfasz vagyok (erről szól a kérdés)

Szóval...

A sztori röviden annyi, hogy nagyon nem egy beilleszkedő személyiség vagyok. Egyszerűen sehova nem tudok beilleszkedni, a társadalmi normákkal gyakran szembemegyek, mert nem vagyok képes ,,úszni az árral" (csak a természetben). Nem hülyegyerek vagyok, nem arról van szó, és nem is arról hogy ne lennék valami miatt úgymond ,,menő". Jó, nem én vagyok a legmenőbb arc a földön, de normális ruhákban járok, több hobbim van (még rockbanda frontembere is vagyok, dalokat írok), szóval vannak ilyen szociális dolgaim is. A tömeget nem szeretem ennek ellenére, csak ha fellépésről vagy bármilyen koncertről van szó. Magamon semmit nem veszek észre, és a barátaim sem tudják hogy mi miatt van egyszerűen ilyen balszerencseszerűen elkerül engem a lányok figyelme, érdeklődése. Nem vagyok tuskó sem meg semmi, szóval sorolhatnám estig is hogy mi nem vagyok... Eddig arra fogtam, hogy nem vagyok a legszebb teremtés (általában ilyen 10/4 re, 10/5 re szoktak értékelni azok akik ezzel szórakoznak), de sokkal rondább fasziknak vannak iszonyatszép barátnői. Szóval nem véletlen. Más is volt így?

Ha igen, végül mi volt a baj, mi derült ki?



2023. nov. 2. 18:09
1 2
 1/16 Senior Séf ***** válasza:
88%
És várod a sült galambot, vagy teszel is a változás érdekében?
2023. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyugi szerintem a létező összes dologgal próbálkoztam már. Ha még eszembe jutna valami nem tettem volna ki a kérdést😆
2023. nov. 2. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát.. nekem bejönnél, de én pasi vagyok. :/
2023. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. 18 éves lányként én is 0 szerelmi élettel rendelkezem és amikor megyünk bárhová a barátaimmal, akiknek már van párjuk, gyertyatartóként funkcionálok.:D

Nyilván én sem mondom azt, hogy tökéletes vagyok, sőt, távol vagyok tőle, de én értelmesnek tartom magam, viszonylag könnyen is barátokozom, ennek ellenére a potenciális fiúk úgy tűnnek el az életemből, mint kóbor kutya a kínai piacon.:D

Bár, nem is tűnnek el, mert nincsenek is ilyen fiúk a környezetemben.

Inkább azt tudom csak mondani, hogy ne frusztráld magad emiatt. Tudom, hogy klisés meg blabla, de ennyi idősen szerintem ne temesd még magad. Fejleszd magad, foglalkozz olyan dolgokkal, amelyekkel szeretsz, élj, élvezd az életed, nem vagy lemaradva. Úgyem tudsz többet tenni, aztán majd csak találkozol olyan emberrel, aki felkelti az érdeklődésed és viszonozza is tudja.

Én szurkolok neked!:)

2023. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 18 éves leszek. Az osztályban én vagyok a legidősebb mégis nincs barátom. Normális vagyok, okos, szép vagyok, de nem vagyok tökéletes és tudom, hogy fejlődnöm kell. Én is örülnék egy párkapcsolatnak, de nem siettem el. Hisz ha elsiettem akkor lehet, hogy manipulatív emberrel jövök össze aki csak kihasználni akar és én nem veszem észre, mert annak örülök, hogy végre tetszek valakinek. Várok a megfelelő személyre és nem aggódok addig és te se tedd. Majd megtalál az igazi :D
2023. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem fogok tudni vigaszt adni de fel a fejjel. Még csak 17 vagy, sok minden változhat. Én már 24 vagyok és még mindig optimista az életkoromhoz képest. Ez nem egyszerű. Van akinek bejön, van akinek nem. Frusztráló valamilyen szinten? Persze, hogy az. Nem tudsz mit csinálni mint fejleszteni magad és bízni a szerencsében is. Sok sikert bro!
2023. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fejtsd ki, hogy mi történik, ha közeledsz egy lányhoz? Meddig juttok? Hogy csinálod? Két-három konkrét esetet is leírhatnál (ha félsz, hogy felismernek, akkor magánba is akár), ebből sok minden kiderülne.

Én pl. sokáig azt csináltam rosszul, hogy a lányokra nem úgy tekintettem mint emberekre, hanem mintha ilyen éteri, angyali lények lennének, és ez érthető módon nem tetszett nekik... vagy ha tetszett valaki, akkor arra mindent egyszerre ráöntöttem, anélkül, hogy fokozatosan megismertük volna egymást. De 17 évesen még nem abnormális az állapotod. Persze, tudom, hogy zavar, engem is zavart.

50f

2023. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló volt. 19 évesen lett először barátnőm, mert szörnyen rástresszeltem. Konkrétan az történt, hogy látszólagos önbizalommal felvértezve ráírtam random csajokra facebookon, aztán kiderült, hogy az egyik az osztálytársam barátnője volt... Egy kedves lány barátom mondta nekem ezután azt, hogy ne tétlenkedjek, de ne is hajtsak, vagyis csak járjak nyitott szemmel.

És mit ad az ég, pár héttel később már volt egy randim, aztán még egy, a harmadik randipartneremmel meg együtt vagyok már másfél éve. Mindez azért, mert nem az volt a cél, hogy legyen valakim. Fotós és zenés dolgokkal kapcsolatban beszélgettem csajokkal, aztán időről időre egy-kettővel komolyabbra is fordultak a dolgok.

Szóval a lényeg, hogy ne az legyen a cél, hogy kapcsolatod legyen, hanem hogy érezd jól magad a bőrödben. Hidd el, ha boldognak tűnsz, az tudja vonzani a csajokat.:)

2023. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Fokozatos vagyok én is persze, meg emberként is tekintek a lányokra... Pár korábbi esetem:

1 leszbikus volt a lány (friend zone)

2 észre se vette hogy közeledek, amikor meg igen, játszott velem, majd pattintott

3 foglalt volt

4 határozatlan volt, majd simán pattintott (classic friend zone)

Basztatták a barátai azért mert velem beszél és ez fontosabb volt neki

5 megintcsak leszbikus

6 ez egy furcsa eset mert én utasítottam el. 13 éves volt na...

7: foglalt ismét

8 elfelejtettem megkérdezni még azt is hogy hogy hívják, nem hogy az elérhetőségét (buszon beszélgettünk)

Csak pár ami eszembe jutott😃

2023. nov. 2. 22:35
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Határozatlant, játszadozót, trendiségből a barinők véleménye alapján randizót nem nehéz találni tinikorban, ezeken mindenki átesik, ahogy azon is, hogy rájön, foglalt az illető. Liliomtiprásba még szép, hogy nem fogsz, a leszbikusság meg kellemetlen, de megeshet, nem minden lányról süt, hogy az. Bár szerintem rocker csajok között gyakoribb (tudom, ezért most szét leszek pontozva).
2023. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!