Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek párt?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban betöltöm a 18-at, nem volt soha senkim, semmi féle sexuális élményem, első csók is elmaradt. Képtelen vagyok nőkhöz szólni csak úgy az utcán, ha ránézek egyre és ő vissza elnézek. Neten próbálkozom (instangram), 0 siker. Vas vár megyei vagyok.

2023. nov. 7. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Inkabb tanulj még! A csajozashoz kell egy kis ész, beszélőke, érdeklődés, tájékozottság.
2023. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Insta jó. Kövess be pár lányt , írj rá indokkal pl.mit tudom én ha fotós “hol van ez a hely “ jol fotozol” jártam mar itt voltal mar ott a?..” vagy hasonló a lényeg addig vidd az írkálást amíg Ő bele nem lendül az írkálásba. Aztán kis idő után köszönj el

Másnap irj ra megint ezt addig játszd el amig ő nem ír aztán alakul.

Rakj ki sztorit, képet, videót hogy tudja aktív vagy. Nézd meg mit követ mit lájkol stb. Én így csináltam . Kevesebb mint 2 hónap alatt több mint 1000 teljesen idegen lány ismerősöm lett, úgy hogy az arcomat nem látták. És ha nem ír vissza, majd vissza ír ha akar, ha nem akkor hagyd

2023. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm, ez hasznos.
2023. nov. 7. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Először foglalkozz magaddal. Ezt úgy értem, hogy dolgozz a személyiségeden és a kinézeteden is pl a hajad, higénia, öltözködés, ezekre gondolok. Ha egyszer jól érzed magad a bőrödben, jóval magabiztosabb leszel és ezt a lányok is észre fogják venni rajtad. Ők is szívesebben beszélgetnek veled, ha látják, hogy foglalkozol magaddal és mellette még jófej is vagy. És persze neked is könnyebben fog menni a kezdeményezés.
2023. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha anyám nem irányitaná a k*rva életem csinálnám, csomó dolog miatt azzá lettem amivé ő teremtett. A gondolat megörít ha vele kell lennem, alíg szólok hozzá, csak akkor beszélek ha úgy gondolom kell, ha nem beszélek akkor rám ordibál, hogy mondjak valamit. Elnézést ez nem ide tartozik. Csak anyám nélkül más ember is lehetnék. Nem ilyen elzárkozodt ember, elbassza sok napomat, az osztálytársaim is, az összes iskolában, óvodában bőlcsödében, is valaki mindig csesztetett, na meg ez a középiskola inkább hagyjuk is a picsába, úgy inditottam a 9. hogy senkihez nem szóltam, na ennek a t*tves következménye is lett, a sok basztatás amit magamra is vettem, majd végül 10. év közepén valami más lett ott elkezdtem beilleszkedni majd évvégére ugyanaz a szarság. Na idén sikerült újra beilleszkedni, de még mindig nem érzem magam jól, mert vannak olyanok akik b*sszák a csőröm, és én egy k*rva szót nem szólok te az egyik gyerek már gunyolódik(nevetésemen) pedig csak 16 éppen hogy, sokszor azt hiszi vicces, de nem az még is van egy rétege az osztálynak aki kedveli. Ah nem tudom miért írtam le, de elnézést érte.
2023. nov. 7. 20:39
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Azon erősen dolgozom
2023. nov. 7. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
#5 Anyád nem irányítaná az életedet, ha kiállnál magadért.
2023. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már csináltam többször, de valahogy ez az ember képtelen felfogni bármit is amit mondasz neki.
2023. nov. 7. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Edz

Az sok önbizalmat hozhat

Plussz brutál módon kihozhassa belőled az állatot jó értelemben

2023. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ne “keresd” a párod csak ismerkedj

Ne úgy gondolj az első lányra akivel huzamosan beszélsz hogy ő lessz a nagy Ő

Beszélgess mással is nincs abban semmi

Lányok is ezt csinaljak

2023. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!