Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha valakim ?

Figyelt kérdés

Sok velem egykorúnak már van párja. Nekem mégsincsen. Néha úgy megyek el aludni, hogy belegondolok, milyen jó lenne szerelmesnek lennem, és milyen jó lenne ha lenne valakim, akivel szeretnénk egymást. Ezek után rámtör a magány is.

Előjönnek a gondolataim, hogy többet már nem leszek szerelmes, és nem lesz senkim, nem lesznek gyerekeim, pedig kiszámoltam, hogy 24 éves koromban lenne érdemes gyereket vállalni, mivel addigra már az egyetemet is befejezem, és dolgozok is egy kicsit.

Szóval kb azt érzem, hogy szerelmes akarok lenni, kéne egy fiú, akit szerethetek,és ő is.

17/L



nov. 14. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy lesz! 🙂 Nem is olyan sokára. Ne siettesd. Meg a végén a szerelem bekavar az érettségibe. 🙊
nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz.:)
nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
lány vagy, tehát tuti lesz. bárhova el mennél vagy kezdeményeznél mindig lennének akiknek kellesz.
nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

teljesen átérzem a helyzeted, ugyanezzel küzdök 20évesen, hidd el 24éves korodik még sok idő van, próbáld meg fejleszteni magad, és olyan nővé válni aki, ha fiú lennél tetszene neked :3 utána nézhetsz, tanulhatsz róla másoktól hogy hogyan érdemes párt választani (pl hogy érdemes kerülni a nárcisztikus rosszfiúkat)


egyébként azt mondják, hogy akinek sokáig nem jön össze semmi, annak ha egyszer összejön az sokkal komolyabb és mélyebb lesz mint egy futó kapcsolat


illetve nagyon fontos, hogy barátkozz, ha vannak barátaid sokkal könnyebb szinglinek lenni, főleg ha ezek támogató barátok akik segítenek hogy a legjobbat hozd ki magadból


egyébként a szingliségnek is van előnye, a filmekből nem látszik de sok meló egy jól működő kapcsolat, akkor már mindenbe bele kell kalkulálni a másikat, (nekem még sose volt senkim, de barátaimnál, tesóimnál tapasztalom ezt)

szingliként nagyobb a mozgástered, meg az az idő, energia tud máshova kerülni, karrier, hobbik, tanulás (tudom ettől még béna, dehát mit lehet tenni, meg kell próbálni a jó oldalát nézni)


az is jó, ha átgondolod milyen srác az akivel szerinted jól tudnál kapcsolatban lenni, én pl nemrég rájöttem hogy nagyon fontos nekem hogy nagyon okos, intelligens legyen a srác, és el tudjon gondolkodtatni, ne csak azt lássa ami az orra előtt van


egyébként tényleg nem érdemes ezen aggódni, attól nem változik semmi (tapasztalat XD) csak könnyebben belemész hülyeségekbe az alacsony önértékelés miatt

próbáld meg élvezni az életet, a sulit a barátokat, az időt önmagaddal, hobbijaidban kiteljesedni, akár fanolhatsz sorozat-vagy animekaraktereket, ezzel megélheted kicsit, hogy tetszen valaki


tudom ezeket könnyű mondani, nekem is nehéz volt, te is adj időt magadnak, nyugodtan legyél dühös meg szomorú de aztán hagynod kell azt is, hogy ne ez befolyásolja azt hogy értékesnek tartsd magad, hanem az hogy te olyan vagy-e amilyen lenni akarsz (pl nekem a tornázás, alakformálás is ad önbizalmat, meg ha táncolok)


nem fogsz mindenkinek tetszeni, magadnak akarj,

hidd el nincs is annál vonzóbb, mint mikor egy nő magabiztos, és nem érdekli mások véleménye ;3 (nyilván nem egoizmusba meg önzőségbe átmenve)


illetve még ami eszembe jutott, hogy egy pont után tud segíteni, ha viccesen fogod fel az egészet, a keserűséget is feloldja, én pl szingliségről nézegettem nemrég mémeket pinteresten és az nagyon segített a kis lelkemen <3


remélem segítettem, ha akarsz beszélgetni vagy kérdezni, akkor nyugodtan írj privátot :3


20/L

nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam 17 évesen, hasonló érzésekkel. Nem jó sietettni, jön, amikor jönnie kell. Igazából pont akkor fog rád találni, amikor nem görcsölsz rá, hogy te neked "kell" egy párkapcsolat/egy barát. Nekem 20 évesen lett először kapcsolatom, de pont akkor találkoztunk, amikor úgy éreztem, hogy nem szeretnék ismerkedni. Tehát saját tapasztalatom szerint a legváratlanabb időben talál ránk a szerelem.


21/L

nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz kitartást es fókuszálj magadra


F/..

nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
nov. 17. 06:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Szivesen, barátkozz foglalkozz magaddal ha szeretnél szivesen beszelgetek veled
nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem

Mert az akarsz lenni.

Menj el dolgozni, eladónak vagy hasonló csak emberek között legyél.. légy nyitott és lessz valaki. Ne görcsölj rá. Nehéznek tűnik de ha belegondolsz olyan egyszerű min levegőt venni.

Én úgy ismertem meg a feleségemet hogy rám írt azzal az indokkal hogy a barátnőjére miért haragszok amit 5 perc után törölt de azért válaszoltam

7 éve vagyunk együtt



Hoverom a feleségével boltba ismerkedtek meg. Hoverom már rég kinézte magának

Egyszer keresztfiával mentek vásárolni keresztfiát cukinak tartotta amit szóvá is tett, elkeztek beszélgetni és azóta is együtt vannak

nov. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!