Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Hol vannak a normális (nem cigiző, nem minden másnap buliba járó, stb.) szingli lányok.

Minden normális lánynak már barátja van...

(17F)



nov. 30. 23:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
62%

Nekem is pont ez a problémám, mint neked. Rengeteg tapasztalatom van olyan kiszemelteimmel akikről végül kiderült hogy csak önmagát rontó életet élnek.

Szerintem könyvtárban, parkokban, kávézókban érdemes kutatni. És ne félj leszólítani őket. Próbálkozz! Hajrá!

nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..



Ezt is te tetted fel, és már ott is leírtam, hogy azt kell szeretni, ami van. :/


Ritka az ilyen, és ha csak nem tudsz valami pluszt nyújtani, ami miatt felfigyelnek rád, akkor.... A r.ibancok nyilván csak arra mennek, hogy őket minél több mindenki tartsa vonzónak, meg megdugják őket. A k.urvák csak a pénzedet akarják, ez sem jobb. Akkor a felszínes nők (de nem r.ibancok és nem k.urvák) csak arra mennek, hogy eltartsd őket, emellett nézz ki nagyon jól. Maradnak a normális nők, de belőlük kevés van, és már elkeltek. Arra meg nem lehet várni, hogy "szabadok" legyenek, mert a te időd is megy, plusz mivel normálisak ezért gyorsan megházasodnak vagy gyerekük lesz, egy normális hapsi mellett.


Hol vannak? Nem tudom. Mindenhol. Normális emberek mindenhol vannak, de a nem normálisok is.

nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ.

Leszólítással nincs gond, önbizalom van bőven, extrovertált ember vagyok, meg minden, ha úgy lenne, lehetne barátnőm, mert van akit tudok higy szeret, de az én nekem nem tetszik, mert pl. fiatalabb nálam 2 évvel, vagy bulizni jár..

nov. 30. 23:33
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 ez az, sportolok , már kiskorom óta, vékony testalkatú vagyok, de az utóbbi 4 évben ez izmos alkattá vált, elegánsan öltözködöm(minden nap ingbe járok, (ne úgy képzeld el mint az "anyuka kisgyerekét") használok kiegészítőket, higénikus vagyok, hajam nem felel meg a mai divatnak(kb. 60-70-es évek beli hátrasimított), magas vagyok (184cm), humorom van, nem csak én gondolom így, illedelmes vagyok, nem tudom mit kellene tennem.

Ja és vállalkozásom van, így van motorom, járok vitorlázni nyáron, stb.

nov. 30. 23:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm....🤔 És a férfiakat szereted? 😉😀 Csak viccelek nyugi.


Mit kellene tenned. Hova szoktál járni?

nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok mint amit leírtál, 8 hónapja szakítottam. Nem vagyok fent egy társkeresőn sem. Nem hiszek benne hogy ott hozzám hasonló "normális" férfit találjak aki komoly kapcsolatot keres.

Válasz: Szerintem ilyen lányból kevés van fent társkereső

oldalakon.

Velem pl max az utcán, boltban, kaja rendelésnél, vonaton vagy egyetemen lenne esély összefutni és ismerkedni mert nem járok el sehova. De még soha senki nem szólított le, (kivéve egy kéregetőt a buszmegállóban aki azt is megkérdezte akarok e vele holnap találkozni, de ez nem számít :D)

Megoldás: Nézz körül a környezetedben és legyél bátor kezdeményezni.

22/L

nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 köszi a válaszod

Ez a másik, társkeresővel én is így vagyok..

nov. 30. 23:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs iyen hely, ahol csak normális lányok vannak. Én sokáig azt hittem, hogy aki könyvtárba jár, az alapvetően normális, de irodalmár csajban is csalódtam már, szóval ez sem egyértelmű.


A 4es válaszodra reagálva:

Lehet ki kéne próbálnod új dolgokat is. Simán lehet, hogy ez az elegáns stílus egyszerűen nem illik hozzád. Illetve hiába vagy magas, erős, elegáns, ha emellett nem vagy laza és nincs önbizalmad. Továbbá el kell fogadni a tényt, hogy nem tetszhetsz mindenkinek.

dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a kérdések? :D Te komolyan azt gondolod, hogy egy térképen meglehet mutatni, hogy "tessék itt vannak."?
dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Menj kondiba, oda mindenki saját maga javításáért jár, ott mindenki normális
dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!